Репетитор - Лілія К. id:72816

Лілія К.

500 грн/год

Лілія К.

«Випускниця Université Grenoble Alpes (M 1 en Didactique de FLES). Використовую approches communicative et actionnelle, індивідуально і в міні-групах.»

Предмети

Французька мова

Рівні викладання:

10-11-й класи

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

DELF, DALF, TCF

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Bonjour à toutes et à tous! Я обожнюю французьку мову і викладання: працюю зі старшими школярами, студентами та дорослими, допомагаю з підготовкою до іспитів DELF B2 і DALF C1, вступу до ВНЗ, еміграції в країни франкофонії, а також з вивченням французької «для себе».

Маю досвід викладання французької мови в ліцеї (середні і старші класи) і університеті (студенти 2-4 курсів), а також приватно і в мовних школах.

У 2018 році я з відзнакою закінчила магістратуру Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова за спеціальністю «Викладання французької та англійської мов і зарубіжної літератури», а зараз навчаюся у магістратурі французького Université Grenoble Alpes, поглиблюючи свої знання з дидактики французької мови як другої / іноземної.

Я сама пройшла цей шлях «приборкання» мови у дорослому віці. Відсутність досвіду перебування у Франції і інших країнах франкофонії не завадили мені насолоджуватися cinéma française в оригіналі, отримати 87,5 балів на DALF C1 і вільно спілкуватися французькою з друзями та колегами-носіями мови. Моя мета – допомогти Вам усвідомити, що це абсолютно точно можливо і для Вас, підібрати техніки, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей, і супроводжувати Вас у цьому часом складному, але надзвичайно захоплюючому процесі – apprendre le français.

Наповнення курсу залежить від Ваших цілей та потреб (їх ми обговорюємо під час першої зустрічі), але комунікативна складова і аутентичні матеріали обов'язково присутні на кожному занятті. Якщо Вас цікавить справжня, жива мова, із задоволенням чекаю Вас до себе на заняття: будемо навчатися розуміти, спілкуватися і "діяти" французькою. Vous êtes les bienvenu.e.s :)

Освіта:

Université Grenoble Alpes, магістр, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

2 відгуків про Лілія К.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Ірина

5+

30.08.2020

Французька мова, DELF, DALF, TCF

5+

Готуюсь з викладачкою до DELF B2, Лілія впевнено володіє мовою та використовує сучасні інструменти для вивчення. У презентаціях чудово пояснює матеріал і допомагає закріпити його на практиці. Дуже задоволена, продовжую навчання.

Наталія

5

21.05.2020

Французька мова, 7-9-й класи, Граматика

5

Лілія гарна викладачка, яка знаходить спільну мову з дітьми. Точніше з моїм підлітком :) Вміє зацікавити предметом, має легку та сучасну манеру викладання. Після двох місяців занять, донька підтягнула мову та отримала бонусом впевненість в своїх силах. Дякую.

Відеопрезентація