Репетитор - Дарія П. id: 72935

Дарія П.

450 грн/год
450 грн/год

Репетитор з турецької мови. Викладач інституту Юнуса Емре. Викладач Київського національного лінгвістичного університуту.

Дарія П.

Репетитор з турецької мови. Викладач інституту Юнуса Емре. Викладач Київського національного лінгвістичного університуту.

Предмети

Турецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Магістратура дає змогу вивчати педагогіку та методики викладання іноземної мови. Наразі працюю у Київському національному лінгвістичному університеті, паралельно викладаю в інституті Юнуса Емре. Допомогла більш ніж 150 учням зрозуміти турецьку мову.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я закінчила КНЛУ факультет сходознавства, турецька мова та література минулого року, маю диплом з відзнакою, зараз навчаюсь на магістратурі та пишу диплом. Беру участь у наукових конференціях.
У 2018 році ходила на курси інституту Юнуса Емре, маю мовний сертифікат рівня А2. Не продовжувала навчання, оскільки наступного року брала участь у програмі обміну "Мевляна" та навчалась у Туреччині семестр на факультеті турецької мови та літератури (Університет ім. Ахі Еврана, м. Киршехір)
Почала викладати турецьку мову на 3 курсі.
Мій досвід:
викладання онлайн індивідуально
викладання російської мови для турків офлайн у Києві
викладання офлайн у мовній школі у Кривому Розі (моє рідне місто) англійської, французької, турецької для школярів . Продовжила курс з дітьми 6, 12, 10 років.. З вересня до 11 червня 2022 року вела дитячий курс турецької мови для дітей 4-6 років (дошкільнята) заняття були кожної суботи 2 години (в інституті, а під час карантину та воєнного стану - офлайн)
З червня 2022 року почала вести групу А1 з 80 людей (двічі на тиждень по 3 академ.години)
Також цієї весни мені запропонували вести пари турецької мови та літератури в КНЛУ у 2, 3, 4 курсу (офлайн, групи до 20 чол.)
Маю багато матеріалів (як офіційних, так і власних). Усі рівні Yedi Iklim, картинки з лексикою, збірки адаптованих казок для читання, Hitit, словники, готую презентації по темі, тести для закріплення матеріалу, маю записи відео-уроків. Для дітей користувалась спеціальним підручником Інституту Юнуса Емре, а також безліч інших інтерактивних завдань. Використовую відео- та аудіо- матеріали для комплексного засвоєння знань. Магістратура дає змогу вивчати педагогіку та методики викладання іноземної мови.
Як дипломований перекладач турецької мови, маю досвід у перекладах усних (виставки: сільськогосподарська техніка, електроніка) та письмових (переклад дидактичних матеріалів для дітей, юридичний переклад), маю щоденну практику комунікації з носіями мови.

Освіта:
«Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету», бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Матеріал містить дослідження турецького лінгвіста та письменника Еміна Оздеміра стосовно сучасної турецької мови, її розвитку та зокрема впливу слів іноземного походження на структуру мови.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Кирило П. id: 176163

Кирило П.

Викладач англійської та турецької. Від А1-С1. Допоможу Вам подолати мовний бар'єр та навчу вільно користуватися іноземною мовою. Зі мною кожна людина знайде себе у вивченні англійської та турецької :)

500грн/год
Євгеній С. id: 124165

Євгеній С.

Веду авторський курс А1-B2 на інтерактивній онлайн платформі. Пояснюю простою мовою і розбавляю все своїм фірмовим гумором.

500грн/год
Ahmet Fahreddin U. id: 67042

Ahmet Fahreddin U.

I have a neutral American accent. I know English, Russian, Spanish, Turkish and Serbian fluently. I teach English online and do organic farming.

5
500грн/год
Вікторія Ч. id: 72143

Вікторія Ч.

Репетитор турецької мови Використовую цікаві методи, які можуть допомогти краще опанувати матеріал. Якщо ви так само як і я любите вивчати турецьку мову, то я з радістю поділюся своїми знаннями на досвідом!

4.6
400грн/год
Кіра Ш. id: 172817

Кіра Ш.

Вища філологічна освіта, закінчила Київський національний лінгвістичний університет, більше 10 років викладаю англійську і біля 6 років ще й турецьку мови.

500грн/год