Репетитор - Єлизавета Н. id: 73560

Єлизавета Н.

1000 грн/год
1000 грн/год

Тренер з риторики (дикція, голос, дефекти мови (р, ц, с)) та ефективної комунікації, психолог-коуч. Викладач акторського та ораторського мистецтва.

Єлизавета Н. 5.0(відгуків: 31)

Тренер з риторики (дикція, голос, дефекти мови (р, ц, с)) та ефективної комунікації, психолог-коуч. Викладач акторського та ораторського мистецтва.

Предмети

Українська мова

Акторська майстерність

Логопед

Риторика

Психолог (практик-терапевт)

Ораторське мистецтво

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Робота з дикцією, правильною вимовою та наголосами. Акцент на особливостях української мови та подоланні мовленнєвих вад. Проводжу мовно-голосові тренінги для спікерів та ораторів.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Уроки акторської майстерності для життя, сцени, підготовка до кастингів та зйомок. Готую абітурієнтів до вступу до театральних ВУЗів. Допомагаю підібрати індивідуальну програму для творчого конкурсу (вірш, проза, байка, монолог).

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Працюю з дефектами мовлення (вимова шиплячих, Р, Л, С, Г та інш.) у дорослих і дітей. Допомагаю розпрацювати артикуляційний апарат, знайти правильну позицію для вимови того чи іншого звуку, пропоную індивідуальний комплекс вправ для подолання мовленнєвих вад.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Проводжу тренінги для спікерів та ораторів. В програму входить: артикуляційні вправи, спрямовані на покращення дикції та артикуляції, робота з аудиторією, робота з текстом та оволодіння прийомами сценічного мовлення, виявлення та подолання фізичних та психологічних зажимів перед та під час виступу.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

закінчила НБУ з відзнакою, отримавши диплом психолога "Психологія пізнання та розвитку" Працюю як психолог - коуч з ПСИХОЛОГІЄЮ ЛЮДИНИ: - особистісний ріст - самооцінка - Я - концепція- бізнес-комунікація - комунікація між чоловіком та жінкою - психологія відносин - особисті кордони - самореалізація - цілепокладенния, постановка мети та цілей.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Проводжу тренінги для спікерів та ораторів. В програму входить: артикуляційні вправи, спрямовані на покращення дикції та артикуляції, робота з аудиторією, робота з текстом та оволодіння прийомами сценічного мовлення, виявлення та подолання фізичних та психологічних зажимів перед та під час виступу.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Актриса театру та кіно, телеведуча (робота у прямому ефірі), практикуючий педагог та коуч. Я закінчила КНУТКіТ ім. І. К. Карпенка-Карого, також НБУ у Болгарії. У 2018 році отримала театральну премію "УСПІХ" у номінації "Відкриття року" за головну жіночу роль у виставі "День за днем...", реж. О. Травня, м. Херсон. Переможниця (лауреат І премії) XXV Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Лесі Українки, 2021.
Лауреат ІІІ премії VI Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Оксани Затварської, номінація "Молоді професіонали", 2022 рік. Проводжу заняття онлайн, працюю з дітьми та дорослими. Пропоную уроки акторської майстерності та риторики, веду екологічно людей до їхніх цілей як психолог – коуч. Готую абітурієнтів (учні 10 – 11 кл.) до вступу до театральних ВНЗ. Програму підбираю індивідуально під кожного учня з урахуванням Ваших побажань та цілей. Завжди доступно пояснюю теорію та закріплюю її практикою. Якщо Ви хочете працювати над собою – я чекаю на ВАС!

Освіта:
Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого., спеціаліст, 2015
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

31 відгуків про Єлизавета Н.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

8

5+

22

Maрина

5+

10.12.2023

Риторика, Психолог (практик-терапевт), Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Єлизавета - прекрасний тренер з риторики та коуч, яка надає стільки практичної бази, що якісний результат отримуєш швидко та в задоволення. Дуже подобається підхід, розуміння Єлизавети щодо сучасних потреб та норм, жодної застарілої інформації чи судження, мені це особливо подобається! Щодо моїх результатів, то моя вимова (а це було на меті) значно!!! покращилась, Єлизавета допомогла усвідомити страх публічності та проявленості, і я себе почуваю набагато впевненішою у собі! Заняття буду продовжувати, бо вони надзвичайно інформативні, цікаві, а головне - продуктивні! Зараз такі тренери та провідники - це велика рідкість! Мої найщиріші рекомендації!... більше»
Юрій

5+

03.08.2023

Українська мова, Логопед, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Репетитор сподобався!... більше»
Марiя

5+

31.05.2023

Українська мова, Логопед, Розмовна мова

5+

Репетитор поставила мету, яку мені необхідно досягти, і ми на заняття поступово до неї йшли. Це мабуть найкраща вчителька, яка в мене була! Дуже задоволена співпрацею! Рекомендую. ... більше»
Юрій

5+

30.12.2022

Риторика, Ораторське мистецтво, Підвищення майстерності

5+

Рекомендую Лізу як професіонала своєї справи. Я веду youtube канал присвʼячений практичній психології. Вирішив звернутись, щоб отримати зворотній звʼязок - що в першу чергу треба покращити, і попрацювати над цим, щоб удосконалити свою майстерність в подачі матеріалу. Займаюсь з середини вересня, двічі на тиждень. За цей час маю хороші результати: 1) тепер звучу за правилами української вимови; 2) навчився дихати на опорі, що дозволяє мені записуватись чи вести стріми більше години і не відчувати біль у горлі, при цьому звучати стабільно, і резонувати всім тілом; 3) тримати перспективу думки, розбирати текст за інтонаціями і багато іншого. Що мені подобається в заняттях: це наявність методики, що веде до результату (послідовність кроків що робити і як). Я продовжую знімати відео на youtube і вчитись риториці. Все що вивчаю я застосовую на практиці. Ліза є глядачем каналу, тому на занятті я отримую конструктивний зворотній звʼязок. А також дає достатньо похвали і підтримки.... більше»
Поліщук Людмила

5+

22.11.2022

Риторика, Базовий рівень

5+

Єлизавета - компетентна у своїй сфері. Матеріал викладає чітко та змістовно, тому результати помітні вже з перших занять. Люб'язна та дружелюбна - легко порозумілася з дітьми різного віку. Чудова репетиторка - рекомендую!... більше»
Карина

5+

05.09.2022

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Якщо ви хочете якісно підготуватися до вступу в театральний вуз, то вам саме до Лізи !! Я серйозно😏 Це педаго,г який розкриє вас з усіх сторін, допоможе підібрати індивідуальну програму під ваш темперамент, поділиться своїм насиченим досвідом і стане для вас не просто репетитором, а справжньою близькою подругою ❤️ Ліза справді професіонал своєї справи та ви жодної секунди не пошкодуєте, що попали під її крило. Тому, всі бігом телефонуємо та записуємося до неї на заняття !!😁 P.S. Не втрачайте свою можливість вступити з першого разу))... більше»
Ельвіра

5+

18.08.2022

Українська мова, Риторика, Підвищення майстерності

5+

Дуже задоволена, що обрала сайт Букі. Тут знайшла чудового викладача з риторики - Єлизавету, яка мені допомогла з правильною українською вимовою та постановкою голосу! Дуже тішить професіоналізм та сумлінна праця! Сайт Букі і викладача однозначно рекомендую! Дякую. ... більше»
Кіра Маржець

5+

01.08.2022

Психолог (практик-терапевт), Ораторське мистецтво, Спеціалізовані курси

5+

Я хочу рекомендувати Єлизавету, як дуже хорошого спеціаліста - практика. За місяць плідної роботи вона мені дуже допомогла пропрацювати страх публічного виступу, я отримала багато підтримки та багато вправ - практик, які працюють! Заняття з риторики дуже цікаві, Єлизавета прекрасний оратор, який може навчити, і я дуже задоволена! ... більше»
Віта

5+

03.06.2022

Українська мова, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Дякую компанії Букі за якісний сервіс. Заняттями повністю задоволена. Вдалось досягти мети. Рекомендую.... більше»
Стефанія

5+

10.03.2022

Акторська майстерність, Риторика, Підвищення майстерності

5+

Я отримую багато знань, і тренер перевершила всі мої очікування! Ліза чудово знається на риториці та ефективній комунікації, ми круто прокачали акторські скілли, а також Ліза дуже мені допомагає в підготовці до виступів, працюємо над голосом та дикцією. Я бачу результати, і це не може не радувати! Ліза крутий професіонал, дуже рекомендую!... більше»
Юлія Хащевацька

5+

20.02.2022

Риторика, Базовий рівень

5+

Неймовірно професійний викладач! Уроки проходять легко, але водночас ефективно. Дуже рада, що обрала саме її ❤️... більше»
Лора Бас

5

04.01.2022

Логопед, Базовий рівень

5

Заняття з Єлизаветою проходять жваво, цікаво та насичено! Тішить професійний підхід, викладач ділитися своїм досвідом та напрацюваннями. Мова поправила досить швидко, тому що ми займалися саме з моєю проблемою і, крім занять, потрібно було виконувати домашнє завдання щодня. Респект преподу!... більше»
Тетяна

5+

02.11.2021

Риторика, Розмовна мова

5+

Єлизавета - чудовий викладач та неймовірно приємна жінка. Завжди позитивна та відповідальна. Професіонал з великої літери! Заняття проходять на одному подиху, а розпаковуються ще тиждень. Однозначно, рекомендую!... більше»
Трибой Елена

5+

29.10.2021

Акторська майстерність, Репетитор для початківців, Базовий рівень

5+

Навіть слів не можу знайти, щоб описати наскільки ми задоволені. Вона величезний професіонал. Дуже підготовлена до занять та матеріал подає граючи. Якщо можна було б поставити 10, то, не замислюючись, поставила б.... більше»
Олеся

5+

26.10.2021

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Базовий рівень

5+

Цілком задоволена підходом, підготовкою до занять та віддачею Єлизавети на всі 100%. Є результат! Чудовий фахівець! Однозначно рекомендую!... більше»
Христина

5

21.06.2021

Логопед, Риторика, Ораторське мистецтво, Базовий рівень, Університетські курси

5

Репетитор сподобалась. Можу поставити 5 балів за співпрацю. Дуже Дякую.... більше»
Владислав

5

14.06.2021

Логопед, Базовий рівень

5

Репетитор кваліфікована та приємна. Я всім задоволений.... більше»
Оксана

5+

06.05.2021

Акторська майстерність, Базовий рівень

5+

Прекрасний викладач, займаємось активно, готуємось до вступу!... більше»
Роксолана

5+

19.04.2021

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Заняття цікаві. Дізналася багато нового.... більше»
Дар'я

5

17.04.2021

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5

Я дуже задоволена репетитором.... більше»
Кароліна

5+

30.03.2021

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5+

Якщо вам потрібна допомога з підготовкою до вступу в театральний ВУЗ, вам до Єлизавети Вікторівни! Чудовий викладач! Зразу виявила мої сильні та слабкі сторони, разом змінюємо та добираємо нові твори до програми. З її боку багато підтримки та уваги! Займаюсь із задоволенням!... більше»
Віталій

5+

21.03.2021

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Рекомендую Єлизавету, як класного викладача акторської та ораторської майстерності! Підготовка і виступ пройшли вдало, завдяки рекомендаціям викладача. Заняття продовжуємо. Дякую.... більше»
Єлизавета

5+

25.02.2021

Акторська майстерність, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5+

Репетитором задоволена. Все чудово!... більше»
Ольга

5

15.02.2021

Українська мова, Ораторське мистецтво, Репетитор для початківців

5

Уважний викладач, з чудовою дикцією та харизмою. Дитина займається із задоволенням.... більше»
Ірина

5

02.02.2021

Логопед, Базовий рівень

5

Єлизавета - класний педагог, нам подобається з нею працювати!... більше»
Анастасія

5

30.01.2021

Акторська майстерність, Репетитор для початківців

5

Чудова співпраця. Справжній майстер своєї справи!... більше»
Ольга

5+

27.12.2020

Логопед, Репетитор для дітей

5+

Викладач дуже професійний! Дитина легко знайшла контакт і чекає на уроки! Результати вже є! Дякую!... більше»
Катерина

5+

15.12.2020

Акторська майстерність, Спеціалізовані курси

5+

Дуже подобається працювати з Єлизаветою - позитивний та відповідальний викладач! Відчуваються покращення мови, артикуляційні вправи дуже допомагають, перед камерою вже не відчуваю зажимів, які були раніше! Я дуже задоволена, адже викладач націлений на результат!... більше»
Діана

5

10.12.2020

Акторська майстерність, Спеціалізовані курси

5

Єлизавета - відмінний репетитор, все чудово, мені все дуже подобається.... більше»
Олег

4+

03.09.2020

Акторська майстерність, Спеціалізовані курси

4+

Задоволений співпрацею, заняття пройшли нормально.... більше»
Олена

5+

11.07.2020

Акторська майстерність, Репетитор для дітей

5+

Дуже гарний репетитор, ми повністю задоволені її роботою... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Статья о поступлении в театральный университет и на что нужно обратить внимание при подготовке к творческому конкурсу. Ориентирована на будущих абитуриентов и их родителей.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія К. id: 102887

Вікторія К.

Teacher of Ukrainian language for foreigners, teacher of Russian language for foreigners. Experience 10 years.

4.9
800грн/год
Богдан С. id: 75651

Богдан С.

Викладаю математику, фінанси, економіку, українську мову та журналістику. Пишу статті на важливі теми для особистої колонки та виступаю незалежним фінансово-економічним оглядачем на телевізійних ефірах.

5
1000грн/год
Антоніна Н. id: 75280

Антоніна Н.

Освіта: НДПІ ім.М.Гоголя 1995 р (нині НДУ ім. М Гоголя) Директор, методист і викладач, корекційний педагог студії «Пізнайко» м.Ніжин (до лютого 2022 року). Консультант НЛП. Допомога у вирішенні будь-яких життєвих питань. (Міжнародний Союз Коучей (ICU)

5
800грн/год
Марина Б. id: 34056

Марина Б.

Останні 5 років жила в Європі. Повернулась в Київ, через війну. Хочу допомагати максимально рідним і країні. Перший результат та цікавий досвід як працює моя методика побачила в Іспанії, де за 3 місяці створила базис для 2-х учнів і вони вступили до університету.

800грн/год
Сергій І. id: 161377

Сергій І.

Вітаю! • Мене звуть Сергій Іскоростенський. • Я сертифікований лайф-коуч та бізнес-тренер міжнародної професійної асоціації коучів і тренерів IPACT. • Допомагаю людям в постановці та досягненні цілей. • Якщо у тебе є проблема або важлива ціль з якою ти не можеш впоратися, але дуже хочеш реальних змін, то буду щиро радий допомогти.

1000грн/год