Репетитор - Христина Ф. id: 73648

Христина Ф.

200 грн/год
200 грн/год

Англійська vs Журналістика - що обереш ти?

Христина Ф. 5.0(відгуків: 1)

Англійська vs Журналістика - що обереш ти?

Предмети

Англійська мова

Журналістика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Більше половини свого життя вивчаю англійську. А вже торік, у 18 років, викладала її в Туреччині.
Рівень - Advanced.
Тому залюбки поділюся своїм досвідом та знаннями з вами! Приєднуйтесь.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Хочете навчитися писати новини, репортажі, інтерв’ю? Прагнете вдосконалити власну дикцію, опанувати власну міміку та жести? Мрієте перестати хвилюватися перед камерою або ж публікою?
Все це можливо на моїх заняттях, де ви отримаєте ефективні та практичні знання.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Вітаю! На зв’язку Христина:)

Світ видозмінюється. А тому й видозмінюється викладання англійської.
Сьогодні для вас я пропоную не банальне вивчення іноземної мови, а саморозвиток у інших сферах завдяки англійській! Тому 1 пострілом - 2 зайців. ;)

Я оберу те, що знадобиться і цікавитиме саме вас задля покращення рівня іноземної мови в креативний спосіб. Окрім того надам доступ до різних можливостей для вашого особистісного росту або ж вашої дитини.

Проте основною сферою моєї діяльності є журналістика, якої я навчаюся та, в якій одночасно працюю. Якщо конкретніше, то це тележурналістика. Тому відповідно з вами я зможу поділитися безліччю практичних навичок щодо писання, дикції, жестів та міміки. Разом ми поборемо страх перед камерою та публічними виступами. Ці заняття
підійдуть, як дорослим, так і дітям. А відтак знадобляться вам упродовж всього життя.

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Світлана

5+

13.10.2020

Англійська мова, Журналістика, Репетитор для дітей

5+

Займаємося з Христиною онлайн. Ми дуже задоволені! На кожне заняття вона підбирає цікаві теми враховуючи побажання дитини, підносить їх в цікавій формі. Задає дуже цікаві домашні завдання, які дитина виконує з великим задоволенням!... більше»

Схожі анкети

Анастасія Л. id: 147565

Анастасія Л.

Навчаю вже 3 років, беру дітей на підготовку до школи і старших діток, також легко знаходжу спільну мову з дитиною.

4.8
250грн/год
Жанна Ц. id: 135227

Жанна Ц.

Привіт! навчаюся в ЛНУ Франка на англійській філології. Вже кілька років викладаю англійську і люблю цю справу. Досвід як з дорослими, так і з дітьми)

170грн/год
Марія Б. id: 165470

Марія Б.

Вітаю! Я студентка 4 курсу юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. З радістю допоможу учням з поставленими перед ними завданнями, а саме у формуванні і покращенні навичок listening, reading, speaking. Можлива також допомога з поточними домашніми завданнями за потреби.

200грн/год
Марія К. id: 164268

Марія К.

Я дуже люблю англійську і радо допоможу Вам із її вивченням. Я використовую ефективні методи навчання і приділяю особливу увагу потребам кожного учня. Разом ми зможемо досягти Ваших цілей і покращити Ваші навички в англійській мові.

5
288-398грн/год
Інна О. id: 179192

Інна О.

Я студентка Національного університету "Львівська політехніка". Навчаюся на філології (прикладна лінгвістика), вивчаю (українську мову, англійську мову та німецьку)

180грн/год