Репетитор - Наталія К. id: 76002

Наталія К.

120 грн/год
120 грн/год

Репетитор з української мови та літератури, допомагаю підтягти знання шкільної програми за 2-11 класи, готую до ДПА та ЗНО, олімпіад.

Наталія К.

Репетитор з української мови та літератури, допомагаю підтягти знання шкільної програми за 2-11 класи, готую до ДПА та ЗНО, олімпіад.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Використовую методи інтерактивної взаємодії, міждисциплінарних зв'язків, аналітично-прикладний. Формат роботи максимально орієнтований на практичні потреби учня.

Місця занять

В учня:

Хмільник

У викладача:
Хмільник, вул. Вугринівська
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю досвід викладання української мови та літератури у школі понад 4 роки, приватного викладання понад 10 років та координування молодіжного гуртка журналістів.
Гарантую індивідуальний підхід до кожної дитини. Намагаюся зацікавити та мотивувати своїх вихованців оригінальними й творчими завданнями.
Окрім ключового завдання - підготовки до конкретного іспиту, заповнення прогалин у знаннях, працюю над розвитком творчого потенціалу дитини, підвищенням культурного рівня, виробленням грамотного та лексично збагаченого мовлення.

Освіта:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), магістр, 2014
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Микола Гурович Куліш (1892-1937) – український драматург, представник «Розстріляного Відродження». 

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

;