Репетитор - Карина М. id: 76229

Карина М.

1600 грн/год
1600 грн/год

Володарка Goethe-Zertifikat C2 Звертаючись до мене, учні отримують не лише знання, а й впевненість в тому, що їх розвиток є моїм пріоритетом. Я створюю атмосферу взаєморозуміння, де кожен може задати питання та отримати вичерпну відповідь. Перша консультація (діагностика рівня + визначення плану подальшої співпраці) безкоштовна.

Карина М. 5.0(відгуків: 13)

Володарка Goethe-Zertifikat C2 Звертаючись до мене, учні отримують не лише знання, а й впевненість в тому, що їх розвиток є моїм пріоритетом. Я створюю атмосферу взаєморозуміння, де кожен може задати питання та отримати вичерпну відповідь. Перша консультація (діагностика рівня + визначення плану подальшої співпраці) безкоштовна.

Предмети

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я студентка медичного університету в Мюнхені. Вивчаю німецьку мову з самого дитинства. Я маю можливість кожен день вдосконалювати свої знання під час перебування у Німеччині.

Освіта:
Технічний університет Мюнхен, студент, 2026
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

13 відгуків про Карина М.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

11

Anna

5+

10.04.2024

Німецька мова, Рівень C1-C2

5+

Я повністю задоволена роботою Карини, вона якісно та цікаво надає матеріал. Та за короткий період заняття маю дуже позитивну динаміку покращення свого рівня знань.... більше»
Уляна

5

28.03.2024

Німецька мова, 7-9-й класи

5

Карина дуже добре комунікує з учнем, мені було цікаво займатись.... більше»
Nataliia

5+

14.01.2024

Німецька мова, Репетитор для дітей, Рівень B1-B2

5+

Дуже уважний, кваліфікований і компетентний викладач. Легко знайшла спільну мову з донькою, при цьому залишаючись вимогливим педагогом. Моя 14-річна донька займається вже з вересня 2023. Дуже покращились знання! Це все дякувати Карині М. Ще, на мій погляд, є домашні завдання на граматику і вивчення нових слів, що є необхідним при вивченні мови. Моя донька зараз пройшла рівень А2 . Починають В1. Я рекомендую Карину М.!... більше»
Анастасія

5+

30.12.2023

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Найкращий репетитор, всім рекомендую, досі займаємось .... більше»
Галина

5

01.06.2023

Німецька мова, Рівень C1-C2, Носій мови, Вступ за кордон

5

Репетитор хороший, донька була задоволена.... більше»
Diana

5+

22.10.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Знайшла Каріну на BUKI дуже задоволена своїм вибором. Карина просто космос. Дуже грамотний викладач дає багато матеріалу для вивчення. Можу сказати одне, якщо Ви хочете вивчити німецьку мову, то тільки до неї, але бережіться, поблажок не буде)))) 5/5 ☺️... більше»
Марина

5+

26.09.2022

Німецька мова, Граматика

5+

З нею дуже зручно проводити уроки. Все подається чітко і зрозуміло. Мені особливо подобається наявність домашнього завдання та додаткової самостійної роботи, що змушує опрацьовувати матеріал глибше і запам'ятовувати його. Все проходить легко та цікаво. Якщо вам потрібно вивчити німецьку мову чи просто розширити свої знання – однозначно мої рекомендації!... більше»
Валерія

5+

23.09.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена спільною працею, доступний матеріал, розуміння один одного та швидкісний прогрес)... більше»
Eва

5+

27.01.2022

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Мені дуже комфортно вивчати німецьку мову з Каріною. Вона чудово пояснює, наводить приклади з життя та свого досвіду й використовує цікаві сучасні методи навчання. Є відчуття, що викладачка зацікавлена у твоїх результатах, а для мене це дуже важливо.... більше»
Аліна

5+

26.01.2022

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Я задоволена роботою викладача, дуже приємна, розумна людина з глибоким знанням німецької мови.... більше»
Тетяна

5+

18.01.2022

Німецька мова, Розмовна мова

5+

Каріна - позитивний та приємний викладач з високим рівнем володіння німецькою мовою. Матеріал підбирався під мій рівень, Каріна все доступно пояснювала, на всі запитання розгорнуто відповідала. Якщо в мене виникали питання, я могла будь-якої миті до неї звернутися за допомогою. Планую займатися й надалі, оскільки враження винятково позитивні.... більше»
Саша

5+

12.01.2022

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Мені подобається вивчати німецьку з Каріною. У викладача все структуровано, пояснює дуже доступно, знає відповідь на будь-яке запитання. Рекомендую!... більше»
Софія

5+

29.12.2021

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Каріна - дуже гарний викладач, вміє знайти підхід та надихнути на навчання. Мотивує займатися та має гарний рівень німецькою мови. Я вважаю, що це дуже гарний досвід мати практикуючого вчителя, оскільки Каріна живе у Німеччині. Я сама викладаю іноземні мови, тому дуже прискіпливо ставлюся до пошуку вчителя, але Каріна повністю підходить під усі мої вимоги. Усім рекомендую.... більше»
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Ольга М. id: 45227

Ольга М.

Кваліфікований репетитор англійської та німецької мов для дорослих і дітей. Основна методика викладання - розмовна, спрямована на подолання мовного бар'єру і боязні говорити іноземною мовою за рахунок чітко відпрацьованої схеми побудови уроку. Індивідуальний підхід.

5
1500грн/год
Галина П. id: 79406

Галина П.

Проживаю в Німеччині. Маю підтверджений С2 рівень. Готую до екзаменів та можу допомогти з розмовною мовою. Заняття проходять легко і ефективно.

5
1500грн/год
Андрій М. id: 179552

Андрій М.

Привіт, я – Андрій, в цьому році закінчую медичний університет у Берліні, наразі проходжу практичний рік в клініках Німеччини. Допоможу вивчити медичну лексику, попрактикуємось по німецькій медичній літературі і підготуємо базу, з якою буде зручно починати навчання чи роботу в Німеччині.

1500грн/год
Дар`я Д. id: 103712

Дар`я Д.

Зруйнувати стереотипи про "складну та немелодійну" німецьку - моя основна мета. Я покажу Вам, як один раз і назавжди закохатись у цю мову.

5
2000грн/год
Наталія Б. id: 91169

Наталія Б.

Німецька мова, математика німецькою Освіта: Од. національний університет ім. Мечникова, фак– філолог, німецька мова та літер, англ мова, Універ. Хоенхайм, Німеччина, економічний фак., математика та економіка німецькою мов. онлайн курси - A1 20 уроків 1200 мікро-групи 2-4 учнів 250 індивідуальні 600

1600грн/год