Репетитор - Наталія С. id:77063

Наталія С.

200 грн/год

Наталія С.

«Хей, привіт! Напишемо репортаж українською або французькою?»

Предмети

Українська мова

Французька мова

Журналістика

Рівні викладання:

7-9-й класи

5-6-й класи

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

Спеціалізовані курси

Для іноземців

Деталі про досвід викладання:

Я Наташа та я покажу тобі, як вивчити українську мову без правил. Роблю так, аби студенту зі мною було максимально комфортно. Аби хотілося приходити на урок. Аби хотілося вчитися.

Рівні викладання:

5-6-й класи

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Деталі про досвід викладання:

З шести років вправно вивчали французьку в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням саме французької мови. З п'ятого по 11 клас займалася з репетитором та вивчала розмовну та ділову французьку мову. Починаючи з першого курсу почала практикуватися та викладати. Маю за плечима чотири роки роботи - викладаю курс "Французька ділова та розмовна мова", "Французька для початківців", "Французька для іноземців". Запрошую до себе, буде круто, обіцяю).

Рівні викладання:

Університетські курси

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Готую абітурієнтів до успішної здачі творчого конкурсу ВНЗ за спеціальністю "Журналістика". Окрім того, навчаю тих, хто хоче бути журналістом/рерайтером/копірайтером. Маю на меті показати як працює журналістика, навчити писати ексклюзив, дати можливість попрактикуватися.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Біла Церква

Онлайн:

так

Про себе

Закінчила факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працюю чотири роки у ЗМІ. Так само як і журналістику, я люблю українську мову. Хоч і сама з дитинства говорила "на суржику" навчилася "фільтрувати" мову, вивчила, практикувала та тепер впевнена, що можу навчити і Вас! Покажу, як вивчити українську мову без правил. Роблю так, аби студенту зі мною було максимально комфортно. Аби хотілося приходити на урок. Аби хотілося вчитися.
Особливо пишаюся тим, що багато часу виділила на те, аби вивчати (читай як вивчити) французьку мову. Ось, після 10 років навчання у спеціалізованій школі з поглибленим вивчення французької мови, 8-річних занять з репетитором я взяла на себе відповідальність - навчати самій. Маю за плечима 4-річний стаж роботи викладання французької мови.
Маю досвід роботи у глянцевому журналі «Единственная», «Тваринництво та ветеринарія» і друкована газета «По-українськи». Зараз працюю у рекламі та паралельно в інтернет-виданнях. Мова українська мова постійно практикується, тому в моїй кваліфікації можете бути впевненими. Якщо ні - скину пару моїх робіт.
Методики викладання прості: все доступно, з прикладами та відео.
Зі мною Ви вивчатимите базовий курс з таких дисциплін: "Редагування в ЗМІ", "Українська мова і стилістика ЗМІ", "Теорія та методика журналістської творчості", "Телебачення, радіо ЗМІ", "Друковане ЗМІ", "Соціальні комунікації", "Медіа", SMM, "Рерайт", "Копірайт", "Психологія ЗМІ", "Французька мова: технічний переклад", "Французька мова: ділове мовлення", "Французька мова для іноземців", "Французька мова для початківців", "Французька мова для школярів".
Можете вибрати собі одну дисципліну або ж вивчати всі. Успіхів!

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Андрій

5+

15.11.2020

Журналістика, Базовий рівень

5+

Мені дуже подобається, як Наталія викладає. Вона вміє простими словами донести складні речі, розкрити суть питання. Мені легко вести діалог з викладачем. Тому я радий, що займаюсь журналістикою саме з нею)