Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Наталія С. id:77063

Наталія С.

270 грн/год

Наталія С.

«Будемо знайомі? Відходимо від стандартів - вивчаємо французьку мову по-іншому.»

Предмети

Французька мова

Рівні викладання:

Деталі про досвід викладання:

З шести років вправно вивчали французьку в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням саме французької мови. З п'ятого по 11 клас займалася з репетитором та вивчала розмовну та ділову французьку мову. Починаючи з першого курсу почала практикуватися та викладати. Маю за плечима чотири роки роботи - викладаю курс "Французька ділова та розмовна мова", "Французька для початківців", "Французька для іноземців". Запрошую до себе, буде круто, обіцяю).

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Біла Церква

Онлайн:

так

Про себе

Закінчила факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Як і журналістику, я люблю французьку мову. Покажу, як вивчити її без правил. Роблю так, щоби студенту зі мною було максимально комфортно. Щоб хотілося приходити на урок. Щоб хотілося вчитися.
Особливо пишаюся тим, що багато часу виділила на те, щоб вивчати (читай як вивчити) французьку мову. Ось, після 10 років навчання у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням французької мови, 8-річних занять із репетитором я взяла на себе відповідальність – навчати самій. Маю за плечима 4-річний стаж викладання французької мови.
Методики викладання прості: все доступно, з прикладами та відео.
Зі мною Ви вивчатимете базовий курс з таких дисциплін: "Французька мова: технічний переклад", "Французька мова: ділове мовлення", "Французька мова для іноземців", "Французька мова для початківців", "Французька мова для школярів”.
Ви можете вибрати одну дисципліну або вивчати все. Маю на увазі, що окрім бази зі своїми студентами урізноманітнюю наші уроки. Наприклад, замість стандартного технічного перекладу тексту ми можемо перекладати тексти пісень ваших улюблених співаків або гуртів. Цікаво ж, правда? Працюю залежно від запиту (а вони бувають ну дуууже різні). Пишу для кожного особисто методичку та плани уроків на майбутні пів року.
Успіхів!

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), бакалавр, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

відгуки

Відгуки клієнтів

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Андрій

5+

15.11.2020

Журналістика, Базовий рівень

5+

Мені дуже подобається, як Наталія викладає. Вона вміє простими словами донести складні речі, розкрити суть питання. Мені легко вести діалог з викладачем. Тому я радий, що займаюсь журналістикою саме з нею)