Репетитор - Інна Г. id: 77625

Перевірений репетитор

Інна Г.

700 грн/год
700 грн/год

Викладаю понад 12 років, ЗНО, ЄВІ, IELTS, розмовна англійська, корпоративна, бізнес лексика, медична тощо. Заняття в групі і індивідуально.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Інна Г. 5.0(відгуків: 8)

Викладаю понад 12 років, ЗНО, ЄВІ, IELTS, розмовна англійська, корпоративна, бізнес лексика, медична тощо. Заняття в групі і індивідуально.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО
TOEFL
Університетські курси
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Ділова та бізнес мова
Граматика
Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Корпоративна англійська (для компаній)
IELTS

Місця занять

В учня:

Залізничний

Привокзальна

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

До кожного студента підходжу індивідуально. Перевіряю рівень знань, підбираю програму. Використовую власні розробки і найновіші британські підручники.
Великий досвід бізнес англійської, тому що вже довгий час викладаю у великих компаніях Syngenta і Нафтогаз.
Кожне заняття стараюсь робити цікавим і насиченим. Використовую аудіо, та відео, презентації, фільми та безліч іншого. На заняттях багато живого спілкування.
У період карантину заняття лише онлайн і по передоплаті - перше заняття оплачується окремо, потім передоплата мінімум три заняття.
Звертайтеся, завжди рада допомогти.
P.S. Вказаний на сайті розклад вільних годин може змінюватися, тому краще дзвоніть і будемо обговорювати графік вживу)))

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), спеціаліст, 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

8 відгуків про Інна Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

7

Марія

5+

23.03.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова

5+

Займаємося з Інною близько двох місяців, але вже можу сказати, що мені дуже пощастило з вчителем. На уроках досить дружня атмосфера. Дуже подобається, що уроки цікаво підготовлені та використовуються сучасні методи викладання. Інна пояснює дуже гарно матеріал і зрозуміло. До кожного учня власний підхід. Ми займаємося бізнес-англійською і я можу із задоволенням рекомендувати викладача! Дуже вам дякую!!! ... більше»
Лілія

5+

03.11.2021

Англійська мова, 7-9-й класи, Репетитор для дітей

5+

Дуже сподобався репетитор, досвічений викладач. Заняття проходять змістовно, цікаво! Можу всім рекомендувати!... більше»
Соломія

5+

02.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Інна - надзвичайний викладач, яка змогла знайти підхід до мого непростого підлітка))). Не знаю як їй це вдається, але він реально працює і навіть виконує домашнє))). Я дуже задоволена.... більше»
Оля

5+

06.09.2021

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5+

Інна дуже професійно підходить до потреб учня і підготовки заняття. Навчання проходить легко і результативно.... більше»
Людмила

5+

17.08.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже задоволена роботою викладача Інни. По-перше, Інна винайшла підхід до дитини, тому заняття у нас проходять з великим бажанням. Задоволена роботою викладача та пропоную іншим. Дякую за роботу... більше»
Вероніка

5+

28.03.2021

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Я неймовірно задоволена і зараз напишу чому! Інна є найкраща з осіб, з якими мені доводилось мати репетиції! Щиро кажучи, з англійської мови, це мій перший репетитор, але таких репетиторів дуже мало! Це людина, яка вміє переказати інформацію правильно, логічно і позитивно. Я мала репетиції з інших предметів, і без сумнівів скажу, що Інна є спеціалістом в своїй сфері на 100%. Я маю з чим порівнювати, підхід і методи Інни справляють на мене позитивне враження і мотивують мене! Це людина, яка на за... більше»
Валерія

5

16.03.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Репетитором задоволена. Співпрацювали недовго, з моїх причин. Та від кількох уроків, які відбулися - враження найкращі!... більше»
Lidiya Bobyk

5+

15.03.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Професійний підхід до роботи, індивідуальний підхід з використанням сучасних новітніх інструментів в роботі. Відповідальність. Порядність.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Мабуть, у школі ви зазубрювали цілі стовпчики слів і довгі незрозумілі тексти, а вже до наступного дня все забували. Але як вчити англійську, щоб знання не "вилітали" з голови, а затримувалися на довг

Хороша англійська книга — це безцінна скарбниця нових слів, фраз і виразів, а також нагода розширити свій кругозір і зрозуміти мислення англомовних людей. Але що читати? Книжок є тисячі.

Щоб вивчити мову, в першу чергу потрібно озброїтись хорошим словником. Але ж їх сотні? Як правильно вибрати? Завантажити онлайн-варіант? А може витягнути з шафи старенький словник, яким ми, або наші б

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Роксолана Л. id: 93356

Роксолана Л.

Я добре володію англійською й хочу поділитись своїми знаннями з Вами.Проживаю у місті Бірмінгем,яке є другим за величиною після Лондона містом Англії.

5
800грн/год
Христина М. id: 173159

Христина М.

Викладач з досвідом викладання понад 5 років, маю власну методику викладання та цікаво розробленні уроки під кожен запит та мету.

600грн/год
Ольга Ф. id: 30943

Ольга Ф.

Допоможу полюбити англійську, зацікавити та спілкуватись вільно

5
800грн/год
Юлія З. id: 49129

Юлія З.

Англійська мова All Levels. Допоможу швидко покращити розмовний рівень та граматику, підготую до ЗНО, IELTS та виїзду за кордон.

5
600грн/год
Юлія M. id: 181613

Юлія M.

I'm a driven young woman with a zest for learning and teaching. Currently enrolled in the Business faculty at a prestigious Swiss university.Іn Finland as an exchange student and as an exchange student in Switzerland. With three years of teaching experience, I have honed my skills in imparting knowledge to others.

600грн/год