Репетитор - Інна Г. id: 77625

Перевірений репетитор

Інна Г.

700 грн/год
700 грн/год

Викладаю понад 12 років, ЗНО, ЄВІ, IELTS, розмовна англійська, корпоративна, бізнес лексика, медична тощо. Заняття в групі і індивідуально.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Інна Г. 5.0(відгуків: 8)

Викладаю понад 12 років, ЗНО, ЄВІ, IELTS, розмовна англійська, корпоративна, бізнес лексика, медична тощо. Заняття в групі і індивідуально.

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Англійська мова

Місця занять

В учня:

Залізничний

Привокзальна

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

До кожного студента підходжу індивідуально. Перевіряю рівень знань, підбираю програму. Використовую власні розробки і найновіші британські підручники.
Великий досвід бізнес англійської, тому що вже довгий час викладаю у великих компаніях Syngenta і Нафтогаз.
Кожне заняття стараюсь робити цікавим і насиченим. Використовую аудіо, та відео, презентації, фільми та безліч іншого. На заняттях багато живого спілкування.
У період карантину заняття лише онлайн і по передоплаті - перше заняття оплачується окремо, потім передоплата мінімум три заняття.
Звертайтеся, завжди рада допомогти.
P.S. Вказаний на сайті розклад вільних годин може змінюватися, тому краще дзвоніть і будемо обговорювати графік вживу)))

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка» (НУ «ЛП»), спеціаліст, 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

8 відгуків про Інна Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

7

Марія

5+

23.03.2022

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова

5+

Займаємося з Інною близько двох місяців, але вже можу сказати, що мені дуже пощастило з вчителем. На уроках досить дружня атмосфера. Дуже подобається, що уроки цікаво підготовлені та використовуються сучасні методи викладання. Інна пояснює дуже гарно матеріал і зрозуміло. До кожного учня власний підхід. Ми займаємося бізнес-англійською і я можу із задоволенням рекомендувати викладача! Дуже вам дякую!!! ... більше»
Лілія

5+

03.11.2021

Англійська мова, 7-9-й класи, Репетитор для дітей

5+

Дуже сподобався репетитор, досвічений викладач. Заняття проходять змістовно, цікаво! Можу всім рекомендувати!... більше»
Соломія

5+

02.10.2021

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

5+

Інна - надзвичайний викладач, яка змогла знайти підхід до мого непростого підлітка))). Не знаю як їй це вдається, але він реально працює і навіть виконує домашнє))). Я дуже задоволена.... більше»
Оля

5+

06.09.2021

Англійська мова, Корпоративна англійська (для компаній)

5+

Інна дуже професійно підходить до потреб учня і підготовки заняття. Навчання проходить легко і результативно.... більше»
Людмила

5+

17.08.2021

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Дуже задоволена роботою викладача Інни. По-перше, Інна винайшла підхід до дитини, тому заняття у нас проходять з великим бажанням. Задоволена роботою викладача та пропоную іншим. Дякую за роботу... більше»
Вероніка

5+

28.03.2021

Англійська мова, Репетитор для початківців

5+

Я неймовірно задоволена і зараз напишу чому! Інна є найкраща з осіб, з якими мені доводилось мати репетиції! Щиро кажучи, з англійської мови, це мій перший репетитор, але таких репетиторів дуже мало! Це людина, яка вміє переказати інформацію правильно, логічно і позитивно. Я мала репетиції з інших предметів, і без сумнівів скажу, що Інна є спеціалістом в своїй сфері на 100%. Я маю з чим порівнювати, підхід і методи Інни справляють на мене позитивне враження і мотивують мене! Це людина, яка на за... більше»
Валерія

5

16.03.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5

Репетитором задоволена. Співпрацювали недовго, з моїх причин. Та від кількох уроків, які відбулися - враження найкращі!... більше»
Lidiya Bobyk

5+

15.03.2021

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5+

Професійний підхід до роботи, індивідуальний підхід з використанням сучасних новітніх інструментів в роботі. Відповідальність. Порядність.... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Мабуть, у школі ви зазубрювали цілі стовпчики слів і довгі незрозумілі тексти, а вже до наступного дня все забували. Але як вчити англійську, щоб знання не "вилітали" з голови, а затримувалися на довг

Хороша англійська книга — це безцінна скарбниця нових слів, фраз і виразів, а також нагода розширити свій кругозір і зрозуміти мислення англомовних людей. Але що читати? Книжок є тисячі.

Щоб вивчити мову, в першу чергу потрібно озброїтись хорошим словником. Але ж їх сотні? Як правильно вибрати? Завантажити онлайн-варіант? А може витягнути з шафи старенький словник, яким ми, або наші б

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Вікторія С. id: 41836

Вікторія С.

Кваліфікований Викладач по Диплому! Не аматор-любитель англійської, не студентка,не 2-га заочна освіта..! Готую до ЗНО-2024: Нова Власна Методика та складена мною Програма підготовки до ЗНО на 200 балів. Викладач ЛДУ ( більше 20 р.досвіду в Україні і за кордоном).

5
600грн/год
Анастасія Ф. id: 46418

Анастасія Ф.

Сертифікований IELTS (Academic) викладач англійської мови з рівнем володіння С1 та досвідом більше 5 років. Обожнюю проводити заняття цікаво, ефективно та спостерігати за результатами студентів!

600грн/год
Melki I. id: 157117

Melki I.

I am Melki Mutombo , i am here to help and assist you in your learning process of english and french ,my goal is to make sure you get out of here well trained and speak and read the thee languages

800грн/год
Наталія Г. id: 982

Наталія Г.

Вчитель, який любить займатись з підлітками та дорослими. Маю різні інтереси (бойові мистецтва, мотоцикл, подорожі, фільми, психологія). Мені подобається викладати креативно. Так, щоб вам хотілось приходити на заняття. Також вивчаю, як працює наш мозок, коли вчить щось нове. Це допомагає зробити заняття максимально ефективними.

600грн/год
Марія В. id: 27493

Марія В.

Вчитель - це не професія, вчитель - це покликання.

5
600грн/год