Репетитор - Юлія Т. id: 78735

Юлія Т.

250 грн/год
250 грн/год

Викладаю іноземні мови для дорослих і дітей індивідуально. Можливі онлайн заняття на платформі Скайп. Пробне заняття безкоштовно!

Юлія Т. 5.0(відгуків: 1)

Викладаю іноземні мови для дорослих і дітей індивідуально. Можливі онлайн заняття на платформі Скайп. Пробне заняття безкоштовно!

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю величезний досвід викладання від школи (1-11 клас), вечірньої школи (9-12 клас) до курсів і училища. До кожного учня диференційний та індивідуальний підхід, в залежності від побажань. Готова працювати тільки з тими, хто розуміє, що вивчення іноземної мови - це систематичне виконання домашніх завдань й ваша мотивація і цілеспрямованість насамперед. Працюю як зі своєю літературою (можу підібрати індивідуально підручники або науково-методичний комплекс для поглибленого вивчення мови), так і з вашої, якщо потрібно допомогти з шкільною програмою або домашніми завданнями. Маю додаткову освіту за спеціальністю психологія, мовну практику за кордоном (Німеччина, 2018), тренінги.

Освіта:
Запорізький національний університет (ЗНУ), спеціаліст, 2002
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Віта

5

16.08.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Мені все подобається. Пішов 1 місяць занять 1 раз в тиждень ... і вже бачу результат. Побороли мовний бар'єр, мені не так страшно начитати говорити. З Юлею легко говорити. Вона цікава.... більше»

Блоги користувача

Где найти новые интересные идеи учителям и ученикам? Как провести плодотворно первые уроки? Не нужно изобретать велосипед, уже есть проверенная схема. Побрейнштормим?

На календаре лето, за окном жара, границы открыты, а в расписании скучная на первый взгляд тема? Но это только на первый взгляд. Читайте в статье интересные задания, которые помогут расслабиться и про

Как только малыш начинает ходить, родители начинают работать над ранним развитием. Что это- удовлетворение амбиций родителей или действительно вклад в успешное будущее чада?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Safiya B. id: 115160

Safiya B.

I’m safiya bello I’m a very simple person I love reading and I have a passion for teaching since I was a little girl

200грн/год
Munachiso Vivian O. id: 132065

Munachiso Vivian O.

My name is Vivian, I like to dance, I like to teach Am a Nigerian english is my native language I’ve been teaching English language for about 3years

200грн/год
Miracle O. id: 79298

Miracle O.

Passionate and Skillful

250грн/год
Катерина Ф. id: 143743

Катерина Ф.

Я завжди гарно вчилася, і зараз із задоволенням передаю свої знання іншим людям. Мої учні завжди досягають поставленої мети навчання.

5
248-358грн/год
Наталія Я. id: 139000

Наталія Я.

Маю вищу категорію, звання "Старший вчитель".

200грн/год