Репетитор - Юлія Т. id: 78735

Юлія Т.

250 грн/год
250 грн/год

Викладаю іноземні мови для дорослих і дітей індивідуально. Можливі онлайн заняття на платформі Скайп. Пробне заняття безкоштовно!

Юлія Т. 5.0(відгуків: 1)

Викладаю іноземні мови для дорослих і дітей індивідуально. Можливі онлайн заняття на платформі Скайп. Пробне заняття безкоштовно!

Предмети

Англійська мова

Німецька мова

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Маю величезний досвід викладання від школи (1-11 клас), вечірньої школи (9-12 клас) до курсів і училища. До кожного учня диференційний та індивідуальний підхід, в залежності від побажань. Готова працювати тільки з тими, хто розуміє, що вивчення іноземної мови - це систематичне виконання домашніх завдань й ваша мотивація і цілеспрямованість насамперед. Працюю як зі своєю літературою (можу підібрати індивідуально підручники або науково-методичний комплекс для поглибленого вивчення мови), так і з вашої, якщо потрібно допомогти з шкільною програмою або домашніми завданнями. Маю додаткову освіту за спеціальністю психологія, мовну практику за кордоном (Німеччина, 2018), тренінги.

Освіта:
Запорізький національний університет (ЗНУ), спеціаліст, 2002
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Віта

5

16.08.2020

Англійська мова, Розмовна мова

5

Мені все подобається. Пішов 1 місяць занять 1 раз в тиждень ... і вже бачу результат. Побороли мовний бар'єр, мені не так страшно начитати говорити. З Юлею легко говорити. Вона цікава.... більше»

Блоги користувача

Где найти новые интересные идеи учителям и ученикам? Как провести плодотворно первые уроки? Не нужно изобретать велосипед, уже есть проверенная схема. Побрейнштормим?

На календаре лето, за окном жара, границы открыты, а в расписании скучная на первый взгляд тема? Но это только на первый взгляд. Читайте в статье интересные задания, которые помогут расслабиться и про

Как только малыш начинает ходить, родители начинают работать над ранним развитием. Что это- удовлетворение амбиций родителей или действительно вклад в успешное будущее чада?

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Таміла Я. id: 152743

Таміла Я.

Охоче працюю з мотивованими студентами, слухачами. Заняття будуються на основі тренувальних матеріалів видань Hueber, Cornelsen, Ernst Klett, з урахуванням вимог до рівнів володіння німецькою мовою

5
248-358грн/год
Марія Б. id: 113498

Марія Б.

Індивідуальні заняття (очно (3 Шевченківський) або онлайн). Групові заняття в міні-групах (Центр психології і розвитку, район Уральські казарми).

200грн/год
Гліб С. id: 69432

Гліб С.

Гарантую ідивідуальний підхід. Можу навчати людей різних вікових категорій і різного рівня знань!

200грн/год
Анастасія З. id: 109903

Анастасія З.

Мене звати Анастасія. Я підбираю підхід будь-якій дитині або дорослій людині, враховуючі індивідуальні інтереси.

200грн/год
Аліна С. id: 91103

Аліна С.

Сама складала ЗНО і допоможу Вам швидко та ефективно підготуватись)

5
200грн/год