Репетитор - Юлія П. id:78887

Юлія П.

250 грн/год

Юлія П.

«Заспівай зі мною! Креативні ндівідуальниє заняття для дорослих і дітей»

Предмети

Уроки вокалу

Музика

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Підвищення майстерності

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Якщо Вам набридли банальні і одноманітні заняття з вокалу, Ви хочете прокачати свої навички або ж робите перші кроки до своєї мети опанувати красивим голосом, хочете знайти молодого і просунутого викладача для дитини або виконати мрію дитинства - чекаю Вас на своїх заняттях! Я доведу Вам, що співати зовсім не складно і у кожної людини є слух і прекрасний голос :)

Місця занять

В учня:

Дніпро:

Амур-Нижньодніпровський

ж/м Сонячний, ж/м Фрунзенський - 1, ж/м Фрунзенський-2, ж/м Лівобережний-1, Амур, Нижньодніпровськ, Кирилівка, Клинчик, Кам'янка, Ломівка, Боржом, Султанівка, Сахалін, Березанівка

Соборний

Нагірний, Табірний, ж/м Сокіл-1, ж/м Сокіл-2, ж/м Перемога-1, ж/м Перемога-2, ж/м Перемога-3, ж/м Перемога-4, ж/м Перемога-5, ж/м Перемога-6, Мандриківка, Лоцкаменка, Тунельна балка, Монастирський острів, Коса, Крутогорний спуск

Індустріальний

ж/м Лівобережний-3, ж/м Клочко-5, ж/м Клочко-6, Самаровка, Олександрівка

Чечелівський

Чечелівка, 12 квартал, Краснопілля, Аптекарська балка, Південний машинобудівний завод

Шевченківський

Центр, ж/м Тополя-1, Підстанція, ж/м Тополя-2, ж/м Тополя-3, 12-й квартал, Мирний, Авіаторське, Данила Нечая, проспект Слобожанський

Новокодацький

Червоний Камінь, Комунар, Парус-1, Парус-2

Самарський

ж/м Чаплі, ж/м Придніпровськ, ж/м Ігрень, ж/м Одинківка, ж/м Північний

Центральний

Олександра Поля, Залізничний вокзал
У викладача:

Дніпро

Онлайн:

так

Про себе

Я закінчила Дніпропетровську Академію музики ім.Глінкі в 2019 році за спеціальністю "Естрадно-джазовий вокал". До цього закінчила музичну школу 8 років за класом "Естрадний вокал" і "Фортепіано", займалася паралельно в декількох приватних музичних школах і співала в ансамблі сучасної пісні "Співаночки". На даний момент більше 3х років займаюся навчанням дітей і дорослих, веду індивідуальні та групові заняття, працювала в різних студіях і школах міста. Є солісткою професійного Вокально-хореографічного ансамблю "Юність Дніпра", веду дитячий колектив "Юність Дніпра", граю головні ролі в мюзиклах ( "Алладін", "Холодне серце").
Найголовніше в роботі педагога - знайти підхід до учня і вміти просто і зрозуміло пояснювати навіть найскладніші речі. Маючи багатий досвід у педагогічній та виконавській діяльності я зможу підібрати саме те, що потрібно Вам.
Для того, щоб добре звучати не обов'язково знати ноти, мати вдома фортепіано і мікрофон або володіти абсолютним слух, досить мати бажання і знайти свого викладача.
На моїх заняттях Вас чекають цікаві теоретичні знання про вокал (кожен урок - нова тема), різноманітні розминки для розвитку дикції, артикуляції, дихання, акторської майстерності, свободи рухів і позбавлення від затискачів, як фізичних, так і психологічних, інтерактивні розспівування (ніяких нудних "ма-ме-ми-мо-му", співу з закритим ротом і похмурого співу гам), індивідуальний підхід до вибору репертуару (складаємо кавери, шукаємо цікаві аранжування, пробуємо себе в різних стилях, імпровізуємо) і при бажанні концертна практика (курирування в участі конкурсів, фестивалів, підготовка до проектам, до вступу в музичну школу або музичний коледж). Гарантую, що ми знайдемо спільну мову і я допоможу розкрили ваш невичерпний творчий потенціал!

Освіта:

Дніпропетровська консерваторія імені М. Глінки, бакалавр, 2019

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років