Репетитор - Олена В. id: 79205

Олена В.

300 грн/год
300 грн/год

РЕПЕТИТОР ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. Поліпшення знань з усіх предметів 1-4 кл.

Олена В. 5.0(відгуків: 27)

РЕПЕТИТОР ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. Поліпшення знань з усіх предметів 1-4 кл.

Предмети

Математика

Українська мова

Англійська мова

Молодші класи

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Добре знаю програму початкової школи. Знаю, як доступно пояснити та відпрацювати матеріал, щоб довести навички обчислень до автоматизму.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Завдяки багаторічному досвіду роботи знаю, як навчити дитину читати, грамотно говорити та писати. Знаю секрети успішної роботи над розвитком мови. Індивідуальний підхід. Робота з дітьми будь-якого рівня підготовки.

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Дипломований вчитель початкових класів. Стаж роботи вчителем початкових класів у школі - 30 років. Кваліфікаційна категорія – "Спеціаліст вищої категорії". Педагогічне звання – "Старший учитель". Допомагаю учням початкових класів з усіх предметів. Добре знаю шкільну програму, сучасні методики. Навчаю, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини. Є успішний досвід роботи з учнями, які навчалися в Міжнародній українській школі (МУШ), в дистанційній школі "Оптіма", за сімейною (домашньою) формою освіти. Заняття проводжу в Zoom. Зв'язок підтримую у Viber, WhatsApp. Гнучкий графік проведення занять. Підтримка 24/7. Перше пробне заняття безкоштовне!

Допомагаю за такими напрямками:
- математика;
- українська мова;
- читання;
- англійська мова;
- поліпшення знань з усіх шкільних предметів (1-4 клас).

Мова викладання – українська. Тривалість уроку – 55 хвилин. Будь ласка, в заявці вказуйте більше деталей: в якому класі навчається дитина, рівень знань, яка потрібна допомога та інше!

Освіта:
Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка (ПНПУ), , 1992
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

27 відгуків про Олена В.

5/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

1

5+

25

Ірина

5+

12.03.2024

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Обирала з 10 репетиторів по відчуттях. "Йокнуло" саме до Олени Василівни. Син у 2 класі, але погано читав, через це по всім предметам почав відставати. За 1,5 м часу дитина врази краще читає, пише, не боїться, став впевненішим. Це просто чудово! Олена Василівна цікаво проводиться уроки, все детально пояснює, допомагає та підтримує. Займаються читанням, математикою, письмом. Син займається з радістю та виконує всі завдання задані додому. Щиро рекомендую) Якщо Вам потрібно підтягнути предмети чи навіть навчитись читати/писати з 0 . І я неймовірно рада, що знайшла такого репетитора онлайн.... більше»
Анна

5+

01.05.2023

Українська мова, Молодші класи, Базовий рівень

5+

Софія, 6 років. За 1 місяць (2 рази на тиждень) занять - вже може читати і писати, поки що з помилками, але пройшов лише місяць. Софія біжить на уроки із задоволенням. Дякуємо Олені Василівні за чудову роботу і за те, що вкладає душу в нашу ученицю) ... більше»
Валентина

5+

22.11.2022

Математика, Українська мова, Молодші класи, Молодші класи 1-4

5+

Олена Василівна - прекрасний репетитор з великим досвідом, дуже відповідальна. Співпрацею ми задоволені і раді, що вибрали іменно її для додаткових занять з математики і української мови.... більше»
Катерина

5+

21.11.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Хочу від всього сердця подякувати нашому викладачеві ! За 2 місяці дитина змогла наздогнати весь пропущений матеріал за рік і дуже якісно засвоїти його ! Кожне заняття починається з посмішки ! Кожен урок супроводжується повагою і увагою до дитини ! Все відбувається з легкістю і цікаво! Я впевнена , що вчитель - це покликання! А Олена Василівна - це справжній скарб для будь-якої дитини! З великою повагою і вдячністю пишу цей відгук ❤️... більше»
Вікторія

5+

06.11.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Олена Василівна чудовий репетитор, чуйна, знає свою справу! Завдяки її порадам рівень читання у доньки піднявся помітно. Завжди дає поради, які допомагають у навчанні. Ми задоволені результатом!... більше»
Анна

5

19.10.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5

Чудовий викладач! Знає свою справу! З першого уроку знайшла підхід до дитини! Пояснює на доступній мові з безліччю цікавинок. Дитині та мені подобається.... більше»
Леся

5+

10.10.2022

Математика, Українська мова, Молодші класи, Молодші класи 1-4

5+

Роботою репетитора дуже задоволені, уроки цікаві, інформативні. Заповнили з сином пробіли у знаннях. Працюють на результат.... більше»
Віолетта

5+

10.10.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Дуже гарний викладач. Дитина просунулася у читанні дуже швидко. Цікаві уроки. Дуже рекомендую, бо бачу гарний результат.... більше»
Валентина

5+

10.01.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Доброзичлива, відповідальна. Добре знає матеріал і вміє навчати. Рекомендую!... більше»
Світлана

5+

02.01.2022

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Олена Василівна дуже відповідальна. Працює на результат. Допомогла успішно пройти атестацію з математики та української мови в МУШ. Сподіваємось на довгу співпрацю!... більше»
Васькова Юлія

5+

12.12.2021

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Дуже приємний вчитель. Добре знає свою справу. Легко знайшла підхід до дитини. Сподіваюся на нашу плідну співпрацю й надалі.... більше»
Наталія Радченко

5+

04.03.2021

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Шановна Олена Василівна! Дякуємо за Вашу працю. Мій син тепер краще навчається, по новому відноситься до навчального процесу, в нього з'явилась цікавість до шкільних предметів. Ви найкращий Вчитель. Ми безмежно вдячні, що нам трапився такий висококваліфікований педагог! Ви працюєте на результат. Денис від Вас у захваті. Низькій Вам уклін за Вашу працю. ДЯКУЄМО. Ви дуже щира, чуйна, любляча дітей. Нам дуже жаль, що Ви не наш класний керівник. Міцного здоров'я і довгих років життя.... більше»
Світлана

5+

20.02.2021

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Олена В. дуже хороша людина та вчитель. Відразу видно, що має величезний досвід. Дитина навчається з бажанням, готується, чекає уроків. Спасибі за тактовність та індивідуальний підхід. Найвищий бал!... більше»
Дарина

5+

10.02.2021

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Для моєї дитини українська - це іноземна мова. Спасибі Олені Василівні за допомогу. Зараз дитина вже вільно розмовляє українською мовою, набагато краще пише диктанти. Роботи ще дуже багато, будемо продовжувати! оцінка 5+... більше»
Валерія

5+

07.12.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Відразу відчувається професіоналізм. Спасибі за допомогу. Найвища оцінка!... більше»
Марія

5+

19.10.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Олена Василівна - чудовий, професійний викладач. Матеріал пояснює зрозуміло і цікаво. Результатами дуже задоволені. Рекомендую!... більше»
Лариса

4

04.10.2020

Українська мова, Молодші класи 1-4

4

Заняття почали у вересні, були дуже задоволені співпрацею. Але в кінці грудня, після уроку з дитиною, викладач прислала повідомлення про припинення занять. На питання, що ж сталося відповіді так і не отримала. Потім були видалені всі повідомлення в чаті. Спочатку говорили про те, що дитина буде займатися до вересня 2021 року, з урахуванням онлайн занять і віку дитини міняти викладача дуже неприємно. Особливо неприємно, що людина навіть не спромоглася набрати номер або відповісти повідомленням на... більше»
Катерина

5+

02.10.2020

Математика, Молодші класи 1-4

5+

Олена Василівна дуже гарний викладач. Легко увійшла у контакт з дитиною! Пояснює матеріал зрозуміло. Мені подобається, що викладач чудово володіє онлайн матеріалами і професійно проводить дистанційні заняття у різних програмах!... більше»
Дарина

5+

08.09.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

Репетитор відповідальна, пунктуальна та привітна. Підтягли розмовну англійську. Рекомендую!... більше»
Вікторія

5+

06.09.2020

Математика, Українська мова, Молодші класи 1-4

5+

Вдалося зацікавити мою непосидючу дитину. Крім уроків в Zoom, працюють додатково над проектами у Viber. Цікаво, корисно. Дякую!... більше»
Максим

5+

06.09.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Вперше спробували працювати з репетитором онлайн, і сподобалося. Так навіть зручніше. Доньці 8 років, зацікавилася. Спасибі!... більше»
Катерина

5+

18.08.2020

Молодші класи, Базовий рівень

5+

Як добре, що ми знайшли репетитора, який навчає і математиці, і українській мові, і англійській. Вона досвідчений вчитель, бачить прогалини у знаннях, знає, який матеріал вивчається, і як його правильно пояснити. Олена Василівна проводить інтегровані заняття, бачить, якому предмету потрібно приділити найбільше уваги. Уроки онлайн такі нестандартні і такі цікаві! Багато наочності, мультфільмів, пісень, і головне - є результат!... більше»
Аліса

5+

18.08.2020

Англійська мова, Молодші класи 1-4

5+

За місяць занять дитина вивчила більше, ніж за перший клас у школі. Донька полюбила англійську мову, їй дуже подобаються онлайн-уроки. Нам пощастило з репетитором, будемо співпрацювати й далі.... більше»
Юрій

5+

09.08.2020

Математика, Молодші класи 1-4

5+

Олена Василівна доброзичлива та приємна у спілкуванні. Турбується про результат, дає рекомендації та багато додаткового матеріалу, постійно на зв'язку. Порадила цікаві інтернет-ресурси. Домовилися про заняття у зручний для нас час. Спочатку вчили лише математику, тепер ще й англійську. Моєму синові четвертокласнику подобається такий формат занять.... більше»
Софія

5+

26.07.2020

Українська мова, Молодші класи, Молодші класи 1-4

5+

Дуже хороший репетитор. Донька чекає уроків, вчиться з задоволенням.... більше»
Костянтин

5+

20.07.2020

Підготовка до школи, Підготовка до школи

5+

Репетитор з досвідом, знає що і як треба вчити. Готуємося до школи. Плануємо продовжувати співпрацю і в першому класі.... більше»
Валерія

5+

18.07.2020

Англійська мова, Репетитор для дітей

5+

Досвідчений і професійний викладач. Врахувала наші побажання, матеріал пояснює зрозуміло і цікаво. Рекомендую!... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Як організувати цікаві та корисні шкільні канікули.

Як організувати процес навчання.

Поради, що допоможуть зосередитися на навчанні.

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Інна К. id: 92214

Інна К.

Завдяки індивідуальній методиці навчання, діти швидко та із задоволенням вчаться читати та легко засвоюють навчальний матеріал.

5
300грн/год
Ольга Б. id: 148109

Ольга Б.

Пропоную Вам заняття з підготовки до школи ( навчання грамоти, письма, рахунку, розвиток мовлення і мислення) та опрацювання незрозумілих тем з програми НУШ. Використовую онлайн дошку, з якою заняття стають захоплюючими, адже дитина працює з різноманітними інтерактивними ресурсами.

5
300грн/год
Ольга Л. id: 11192

Ольга Л.

Займаючись із дітьми, перш за все, акцентую їх увагу на те, що математика - це просто! Її можна зрозуміти і полюбити.

5
300грн/год
Вікторія М. id: 119597

Вікторія М.

Здобула освіту у ПНПУ імені В.Г.Короленка. Працюю вчителем української мови та літератури.

270грн/год
Крістіна В. id: 167954

Крістіна В.

Маю багато ідей для втілення в навчанні, все готова втілювати. Маю індивідуальний підхід до кожного. Активно використовую інтерактивні платформи з фізики та математики в роботі з учнями. Постійно вдосконалюю свої навички. Готова працювати з дітьми з 0.

300грн/год