7 ідей для цікавої прогулянки

Мати-природа – найкращий учитель, і виведення дітей на вулицю (і далеко від екрану) корисно для їх розуму та фізичного розвитку. Дуже важливо дати наступному поколінню знання про довкілля, щоб вони могли продовжувати дбати про нього. Ось 7 ідей, які зосереджені на навчанні, розважаючись на чудовій природі! Яке найкраще місце для проведення? Та будь-яке. Головне – на свіжому повітрі та серед природи. Незалежно від того, чи є це в околицях, у парку чи в лісі, більшість цих видів діяльності не коштують нічого, крім, як забезпечити гарну освіту для дітей різного віку.

1. Називайте кольори

Коли ви помітите жовті тюльпани, червоні троянди, рожеві гортензії або білі півонії, попросіть дитину сказати вам, який колір вона бачить. Це веселе заняття під час прогулянок недалеко від дому. Можна називати кольори не тільки квітів.

2. Огляньте комах

Дітям цікаво, як маленькі тварини повзають навколо. Перебуваючи в парку, зупиніться біля дерева і перевірте, чи зможе ваш малюк помітити комах. Попросіть назвати знайдених комах. Вкажіть на помилку і ознайомте дитину з правильною назвою. Це можуть бути сонечко, метелик, мураха, муха чи інші.

3. Слухайте звуки

Під час прогулянки парком або лісовою місцевістю птахи будуть щебетати. Пограйте з дитиною в гру і подивіться, чи зможе вона визначити, який птах видає звук. Це хороша можливість ознайомити дитину з різними видами птахів, яких ми бачимо у повсякденному житті.

4. Зберіть опале листя

Організуйте восени полювання на листя! Дитина буде вражена різними відтінками, які знайде. Розкажіть їй про пори року і що це означає, коли листя починає опадати. Також потрібно ознайомити малюка з назвами трав’янистих рослин, які можна побачити неподалік. А потім цікаво буде пограти в гру «Чий листочок?». Навіть, якщо дитина не згадає назву дерева, вона може знайти ту рослину, яка «загубила» листочок.

5. Зберіть матеріал для творчості

Візьміть маленьке відро або порожній контейнер і вирушайте на полювання за матеріалами для саморобки! Створіть список легких знахідок і спостерігайте, як ваша дитина працює над вирішенням цього завдання. Деякі ідеї можуть включати збір камінців, опалого листя, пір'я, соснової шишки, кульбаби, гілочок. Крім написаного в списку, діти можуть збирати все, що їм сподобається, якщо вони вирішать, що той матеріал неодмінно знадобиться. Запитайте дитину, для чого вона взяла той чи інший предмет, що вона планує з нього зробити. При поверненні додому неодмінно організуйте роботу із зібраним матеріалом. Так у дитини розвиватиметься творчість, креативність, нестандартність мислення, логіка, що так потрібно в сучасному житті.

6. Малюйте

Якщо у вас на руках маленький Пікассо, виведіть його любов до мистецтва на вулицю! Візьміть кольорові олівці чи фарби та папір і сідайте на лавку або ковдру для пікніка. Попросіть дитину намалювати побачене та самостійно визначати елементи (приклад: дерево, кущ, кульбаба). Ще цікавіше буде, коли ви придбаєте або виготовите мольберт. Він може бути недорогий і простий, але дитина відчує себе справжнім художником та й малювати буде значно зручніше. Для старших дітей гарним видом таких занять буде виконання замальовок побаченого. Їх можна виконувати, як фарбами, так і простим олівцем.

7. Вирощуйте міні-сад

Ніщо так не навчить вашу дитину помічати красу природи та піклуватися про неї, як сад! Якщо у вас є місце на подвір’ї, посадіть разом із малюком квіти, садове насіння або й дерево. Спостерігаючи за проростанням насіння, доглядаючи за посадженою рослиною, діти дізнаються про важливість сонячного світла та води, навчаться турботливості та відповідальності. Немає місця для саду? Ви можете створити міні-город на підвіконні. Для цього можна придбати насіння спеціальних сортів огірків, помідорів, трав та ін. Можна садити та вирощувати квіти.

Приємних та корисних прогулянок!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;