Чим зайнятися у вільний час дітям

Дитинство - це етап життя, коли всі люди досліджують і пізнають різноманітні речі. На цьому етапі формуються важливі звички, а також риси особистості. Діти часто захоплюються різними видами діяльності у вільний час. Деякі з них продуктивні і можуть розвивати певні навички, а інші - непродуктивні. Батьки, ретельно перевіряючи діяльність своїх дітей, можуть допомогти їм у вихованні здорових звичок на ранніх стадіях життя, які принесуть користь протягом усього життя.

Ось деякі речі, якими ваша дитина може займатися у вільний час

Живопис

Багато дітей люблять малювати. Часто дорослі сприймають це як розвагу, та насправді  заняття малюванням дуже корисні. Діти, які займаються живописом, розвивають навички критичного мислення та покращують координацію очей та рук. Діти, які регулярно малюють, виразніші. Їхній рівень творчості та здатність вирішувати складні ситуації набагато кращі за інших дітей.

Скрапбукінг

Скрапбукінг - це веселе проведення часу, яке приваблює кожну дитину. Діти часто зберігають свої спогади та нотатки у записниках. Вони навіть прикрашають сторінки наліпками та іншим, щоб зробити їх більш привабливими. Як результат - їхня креативність та покращення пам’яті. Пригадування минулих подій може зробити мозок більш активним та спритним.

Кулінарія

Приготування їжі часто захоплює дітей. Проведення часу на кухні та приготування їжі може розвинути в них кілька навичок. Діти вчаться читати, вимірювати інгредієнти та також працювати фізично: чистити, різати, місити та ін.Це покращує координацію,здатність запам’ятовувати. А ще приготування їжі має виховне значення, адже це турбота не тільки про себе, а й про інших. І зрештою кулінарія – дуже потрібна навичка в житті кожної людини.

Гра в настільні ігри

Шахи, лото, монополія - це класичні настільні ігри. Діти часто грають у ці та інші ігри у вільний час. З одного боку, вони розвивають креативність, координацію та пам’ять, а з іншого – забирають багато  часу. Тож батьки повинні за цим слідкувати.

Проведення часу з друзями

Більшість дітей у вільний час граються зі своїми друзями. Це чудовий спосіб відпочити та якісно провести час із ними. Це хороша діяльність, яка покращує навички спілкування дітей. Але батькам слід контролювати, чим саме займаються діти. Крім того, надмірне проведення часу із друзями та нехтування іншими справами можуть мати негативні наслідки. Батьки повинні попросити своїх дітей дотримуватися чітко спланованого графіка.

Заняття спортом

Часто діти виявляють бажання зайнятися якимось видом спорту. Батькам слід підтримати таке бажання і при можливості віддати дитину до спортивного гуртка чи секції. Та не обов’язково займатися спортом на професійному рівні. Це можуть бути заняття на тренажерах, спортивні ігри, біг, аеробіка і просто зарядка. Діти робитимуть це із задоволенням, коли до таких занять приєднаються батьки.

Велоспорт

Кожна дитина любить їздити на велосипеді. Це дає їм величезне задоволення. Велоспорт має багато переваг для здоров’я. Він покращує координацію, формує гарну поставу тіла. Крім того, дослідження показали, що їзда на велосипеді - гарна вправа, щоб уникнути ожиріння, особливо у дітей.

Танці

Це заняття, яким більшість дітей любить займатися у вільний час. Танці роблять дітей більш виразними та креативними. Це розвиває їх м’язову силу, витривалість та рухову форму. Крім того, танець робить їх більш гнучкими та покращує координацію. Батьки дітей, які схильні до танців, повинні мотивувати та підтримувати їх для подальшого вдосконалення цієї навички.

Головоломки

Розв’язування головоломок розвиває навички координації, концентрації та запам’ятовування. Пазли - невід’ємна частина конструктивного навчання дітей раннього віку, а також маленьких дітей. Це посилює їх здатність вирішувати проблеми.

Цікавих та корисних занять!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;