Репетитор - Христина К. id: 79285

Христина К.

350 грн/год
350 грн/год

Ви полюбите німецьку мову! Ефективні та цілеорієнтовані онлайн-заняття з німецької мови

Христина К. 5.0(відгуків: 5)

Ви полюбите німецьку мову! Ефективні та цілеорієнтовані онлайн-заняття з німецької мови

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Застосовую компетентнісно орієнтований підхід та враховую головні принципи успішного заняття (Handlungsorientierung, Lernerorientierung, Lerneraktivierung, Mehrsprachigkeitsorientierung, Interkulturelle Orientierung...). Концепт моїх уроків передбачає оптимальне поєднання лексичного та граматичного матеріалу, а застосування різноманітних моделей заняття та використання медіа робить їх цікавими, адже матеріали підібрані із врахуванням цілей та індивідуальних побажань конкретного учня.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Я - випускниця Львівського національного університету ім. Івана Франка, навчалася за спеціальністю німецька та англійська мови і літератури (переклад включно), з відзнакою закінчила бакалаврат та магістратуру цього ж навчального закладу. Навчаласч в Німеччині - Otto-Friedrich-Universität Bamberg. Двічі проходила практику в Німеччині під час літніх канікул. Була учасником курсів з методики викладання (DLL) в рамках програми Goethe-Institut, яка спрямована на підвищення кваліфікації вчителів та викладачів німецької мови.
Кожне сплановане мною заняття враховує індивідуальні особливості та потреби учня, а також означене оптимальним поєднанням лексичного та граматичного матеріалу, комфортним для учня темпом його опрацювання. На уроках застосовую різноманітні медіа (відео, фільми, пісні та ін.), які допоможуть Вам навчитися комунікації у автентичному середовищі і зроблять вивчення мови ще більш цікавим та приємним.
Маю успішний досвід підготовки до Goethe-Zertifikat A1, Goethe-Zertifikat A2, Goethe-Zertifikat В1
А ще я веду телеграм-канал, де кожного дня ділюся корисною інформацією з тими, хто вивчає німецьку мову

Освіта:
Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), аспірант, 2020
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

5 відгуків про Христина К.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

5

Світлана

5+

05.03.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена викладачем. Рекомендую.... більше»
Анна

5+

10.09.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Чудовий репетитор. Рекомендую.... більше»
Тарас

5+

21.08.2020

Німецька мова, Репетитор для початківців

5+

Роботою репетитора задоволений. Оцінка - 5.... більше»
Тимофій Негода

5+

02.08.2020

Німецька мова, Рівень B1-B2

5+

Дуже гарний репетитор, все йде ідеально і по плану.... більше»
Анна

5+

21.07.2020

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Дуже задоволена роботою з Христиною. Викладач готується до кожного заняття, підходить індивідуально, з урахуванням твоїх побажань та інтересів. Крім стандартних підручників, додає Інтерактивні вправи, що значно допомагає тримати увагу і легше вчити німецьку. Ми поки на рівні А1, але вже зараз Христина спілкується на уроці в основному німецькою (так швидше звикаєш до лексики і до мови на слух). Що класно особисто для мене-дуже висока швидкість. Вміє підтримати розмову німецькою на абстрактні теми... більше»
Показати більше відгуків»

Блоги користувача

Емоційний вплив є важливим інструментом, який допомагає підвищити якісні показники успішності студентів чи учнів. Для викладача важливим є пам’ятати, що кожен застосований ним для емоційного впливу н

Ця стаття про переваги використання пісень на заняттях з іноземної мови. Пісня - автентичний матеріал, застосування якого сприяє підвищенню мотивації, навчального ефекту та покращує емоційний фон урок

У статті представлені основні правила приналежності іменника певного роду за формою, які допоможуть учням уникнути однієї з найбільш поширених помилок в усному мовленні: вживання неправильного артикля

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Ольга Н. id: 32385

Ольга Н.

Викладаю у Skype українською та російською мовами всі рівні загальної німецької мови (А1-С1).

5
400грн/год
Ірина Ш. id: 87891

Ірина Ш.

Я репетитор німецької мови, що проживає в Німеччині. Маю успішні сертифікати B1 та B2 TELC. Моя мета - допомогти вам досягнути такого ж рівня та відчути впевненість у спілкуванні на німецькій мові. Навчання зі мною ефективне, цікаве та персоналізоване. Звертайтесь для деталей та навчання!

5
400грн/год
Поліна Р. id: 108743

Поліна Р.

Я комунікабельна та енергійна. Завжди шукаю нові та цікаві методики викладання.

4.9
350грн/год
Іванна П. id: 175531

Іванна П.

Всім привіт, Мене звати Іванна і я викладач німецької. Викладаю на даний час у мовній школі німецьку для різних рівнів, від А1 до В2. У вільний час займаюся репетиторством, готую до здачі іспитів. Репетиторством займаюся ще з студенських років як і з дітками так і з дорослими.

300грн/год
Ірина Г. id: 153050

Ірина Г.

Привіт! Мене звати Іра. І я обовʼязково навчу вас німецької мови !)

350грн/год