Репетитор - Тамара К. id: 82522

Тамара К.

150 грн/год
150 грн/год

Репетитор з історії, допоможу підготуватися до ЗНО/ДПА/НМТ і заповнити прогалини в знаннях.

Тамара К.

Репетитор з історії, допоможу підготуватися до ЗНО/ДПА/НМТ і заповнити прогалини в знаннях.

Предмети

Історія України

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Викладач, категорія вчитель-методист. Додаткова вища освіта: психолог. А також аспірантура з даного наукового напряму. Напрацювала свою методику навчання і базу методичних матеріалів, яка допомагає складне зробити простим. Доступ до матеріалів, тестів, відео, телеграм каналу для учня 24/7. Орієнтована на учня, задіюю різні канали сприйняття інформації та мнемотехніки. Середній бал учнів - 174-186 б. Максимум - 198 б. Пропоную як групові так і індивідульні заняття - онлайн та офлайн.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Луцьк, Центр, Проспект Волі
Онлайн:
Так

Про себе:

Методика викладання історії підготовки до ЗНО до кожної теми включає пояснення кожного запитання з 32 тем за програмою ЗНО, тести на закріплення; роботу з історичними картами; перегляд після уроку відео; аналіз термінів, дат, персоналій, зображень: портретів, пам'яток, плакатів.
Додаткова інформація:
• викладаю українською та російською мовами;
• заняття 1, 5 год.;
• є можливість проводити заняття у Zoom, Skype, Viber. Можливий гнучкий графік.
Вивчення історії буде проходити легко, цікаво , просто буде запам’ятовуватися, що дозволить ефективно здати НМТ. Давайте навчитися разом!

Освіта:
Східноєвропейський національний університет ім. Л. Українки, кандидат наук (PhD), 1992
Вік:
46-55
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Валерій Ш. id: 178365

Валерій Ш.

Мої вітання тобі, абітурієнт! Мене звати Валерій Шимко, за освітою я вчитель історії та права Мій досвід репетитора складає 5 років.

180грн/год
Олег Б. id: 101212

Олег Б.

23 роки В 2022 році закінчив ВНУ ім. Лесі Українки (факультет історії, політології та нац. безпеки), здобувши освітньо-кваліфікаційний рівень "магістр". Працюю викладачем історії та громадянської освіти в ОЗЗСО "Сошичненський ліцей ".

150грн/год
Андрій С. id: 120025

Андрій С.

Інтерактивна підготовка до ЗНО з історії України для лінивих (і не тільки) за допомогою ігор, фільмів та відео. Повне занурення в минуле)

150грн/год
Олександр С. id: 42657

Олександр С.

Додаткові заняття з історії та географії, гарантований результат.

5
120грн/год
Дмитро А. id: 173365

Дмитро А.

Я, А. Дмитро - викладач історії в ТФК ЛНТУ. У 2018 році склав ЗНО з історії на 193, не користуючись послугами репетитора. У 2022 році державний екзамен склав на 95 балів. У 2023 році закінчив ВНУ, та отримав диплом з відзнакою.

5
150грн/год