Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Станіслав М. id:82833

Станіслав М.

250 грн/год

Станіслав М.

«Із задоволенням допоможу досягти високого результату на ЗНО-22. Навчаю учнів, які проходять навчання екстерном, на дому (5-11 класи).»

Місця занять

В учня:

Одеса:

Суворівський

Котовського
У викладача:

ул. Ак. Заболотного, Одеса

Онлайн:

ні

Про себе

Складання тестів ЗНО (ЗНО) і ДПА проходить в умовах обмеженого часу, без підручників і довідників. Я вчу не тільки традиційним методам вирішення завдань, а й багатьом "секретам", психологічній підготовці. Це стосується і математики і фізики. 2020 та 2021 внесли свої корективи. Тому я доповнив свої методики і для навчання онлайн. Я готовий допомогти тим, хто націлений на високий результат і вступ до престижного ВНЗ. Бажаю всім абітурієнтам і колегам впоратися з усіма викликами сьогодення.
Якщо мова йде про заняття супроводжуючих шкільне навчання або навчання екстерном і вдома, то основне зусилля я направляю на вміння думати в широкому сенсі. Тобто навчити учня вчитися самостійно. Така мета досяжна. Система завдань, вправ дозволяє швидко просуватися вперед.
Одне заняття триває 1,5 календарних години (2 * 45 хв).

Освіта:

Одеський національний політехнічний університет (ОНПУ), кандидат екон. наук, 1985

Вік:

50+

Досвід:

більше 10 років

відгуки

2 відгуків про Станіслав М.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Вікторія

5+

22.10.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5+

Роботою викладача задоволені. Станіслав кваліфікований викладач, який любить свій предмет і намагається прищепити любов до математики і моєї дочки.

Наталія

5

30.09.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

5

На даний час викладачем задоволенні повністю, займається згідно з рівнем учня, враховує побажання батьків, викладає доступно.