Репетитор - Вікторія З. id: 83296

Вікторія З.

200 грн/год
200 грн/год

Вимоглива, але розуміюча вчителька математики, інформатики та української мови для учнів 5-11 кл. (ЗНО і ДПА). Застосовую особистий підхід до навчання

Вікторія З.

Вимоглива, але розуміюча вчителька математики, інформатики та української мови для учнів 5-11 кл. (ЗНО і ДПА). Застосовую особистий підхід до навчання

Предмети

Математика

Українська мова

Інформатика

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Ефективна і якісна підготовка до іспитів (ДПА та ЗНО). Навчання дітей 5-11 класу. Пояснюю складні теми простими словами. Ніякого зубріння: тільки цікава і зрозуміла подача шкільного матеріалу.

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Допомагаю учневі будь-якого віку (5-11кл.) вивчити українську мову. Особливо вдало знаходжу підхід до діток, які мають математичний склад розуму або яким погано дається розмовна мова. Ефективна підготовка до іспитів (ЗНО та ДПА).

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Допомагаю розібратися з шкільною програмою і домашніми завданнями. Складові ПК, застосування базових програм, безпечне використання інтернету - ті вміння, які абсолютно точно будуть корисні.
Уроки можуть проходити як на російській, так і на українській мовах.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Дніпро, Індустріальний, ж/м Клочко-5, вул. Калиновая
Онлайн:
Так

Про себе:

Продуктивно готую учнів до іспитів ЗНО та ДПА. Учням 5-11 класів допомагаю покращити оцінки та знання предметів. Складаю індивідуальний графік навчання для кожної дитини. Досвід вчителювання допомагає мені оптимізувати заняття та будувати діючу стратегію на навчальний рік. Моя вища освіта - Системний аналіз - базується на математиці, програмуванні, моделюванні складних процесів тощо.

Моя мета - відмінний результат учня. Знаходжу спільну мову з дитиною, вибудовую цікавий діалог. Індивідуальна програма і темп навчання. Результат гарантую. Розробляю план занять за темами на навчальний рік.

В першу чергу хочу зацікавити предметом, навчити його застосовуванню. Цікаво пояснюю математику, інформатику та українську мову.
Є репетиторкою та повноцінною вчителькою (для діток на дистанційному навчанні).

Заняття технічними предметами можуть проходити як на російській, так і на українській мовах.

Вимагаю виконання поставлених завдань, але є чуйною та розуміючою.

Навчання може бути цікавим. Вчимося разом! :)

Освіта:
Національний технічний університет "Дніпровська політехніка" (НТУ "ДП"), бакалавр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Всі в школі стикалися з противниками технічних наук, зокрема - математики. Можливо, навіть Ви були або є таким противником. Невже причиною нерозуміння є генетика, знак зодіаку або просто «гуманітарн

Всі блоги користувача »

Схожі анкети

Еліна К. id: 138836

Еліна К.

Мене звати Еліна, мені 23 роки. Я дуже люблю мови вивчати, а також навчати інших людей. Я магістр з філології за спеціальністю переклад.

200грн/год
Наталія С. id: 137201

Наталія С.

Доброго дня! Маю серйозний досвід з української. Зможу підготувати вашу дитину з нуля до 180 балів. Перше заняття є пробним (безкоштовне)

200грн/год
Анастасія Я. id: 138640

Анастасія Я.

Працюю по шкільній програмі достатньої та поглибленого рівня. Підготовка до ЗНО, ДПА, допомога в підтягуванні шкільної програми.

250грн/год
Мирослава П. id: 114421

Мирослава П.

Пояснюю складне простою мовою. Авторська програма підготовки до ЗНО та ДПА! Гарантований результат покращення знань вже після 2-го заняття. Індивідуальний підхід для максимального результату.

5
200грн/год
Анжеліка С. id: 148969

Анжеліка С.

Допоможу вам полюбити українську мову!

180грн/год