Репетитор - Олеся С. id:83999

Олеся С.

200 грн/год

Олеся С.

«Сама склала ЗНО на 199 балів. Найвищий бал учня 2021 р. - 197. Знаю, на що саме зробити наголос! Розробила курс з необхідною інформацією для ЗНО.»

Предмети

Історія України

Молодші класи

Підготовка до школи

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7-9-й класи

5-6-й класи

Підготовка до олімпіад

Університетські курси

Деталі про досвід викладання:

Найважливіше: «повторение-мать учения». Постійний контроль, виконання тестів. Поєднання всіх видів сприймання (аудіо, візуальне, відео, тактильне (написання схем, таблиць, заповнення їх). Так, як сама складала ЗНО і склала на 199 балів, знаю, на що саме треба звернути увагу, щоб скласти успішно!

Рівні викладання:

Підготовка до ДПА (4 клас)

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до дітей. Повторювати необхідний матеріал. Освітні ігри. Залучення всіх органів чуття. Постійне пояснення чи приведення дітей до розуміння причинно-наслідкових зв’язків.

Рівні викладання:

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до дітей. Повторювати необхідний матеріал. Освітні ігри. Залучення всіх органів чуття. Постійне пояснення чи приведення дітей до розуміння причинно-наслідкових зв’язків.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Дніпро

Онлайн:

так

Про себе

Індивідуальні та групові ЗАНЯТТЯ (1-5 учнів).
Підготую до поточних іспитів, ЗНО та ДПА. Сама склала ЗНО на 199 балів - знаю, на що особливо треба зробити наголос: робота з історичними особистостями (портретами), датами, термінами, картами, досягненнями культури і плакатами XX-ХХІ ст .. Обов'язковий систематичний контроль за допомогою тестів, які ВІДПОВІДАЮТЬ рівню ЗНО (це все систематизувала в окремі файли і надаю учневі в користування на нашому сайтів особистому кабінеті). Там батьки завжди можуть контролювати прогрес своєї дитини, переглядати, як проходить тести, скільки часу витрачає, скільки балів набирає.

Особисто розробила конспекти по 32 темам з найбільш необхідною інформацією для ЗНО. Відповідають Програмі 2021 і вимогам Міністерства освіти і науки України, зокрема, містять: фактичний матеріал, дати, їх причинно-наслідкові зв'язки, біографічні відомості історичних постатей та їх портрети, терміни, пам'ятки, плакати та історичні карти.
Тобто ЗАЙВОГО ВЧИТИ НЕ БУДЕМО!

Викладач - магістр історії, автор наукових публікацій, учасниця науково-практичних конференцій, призер олімпіад і конкурсів, маю досвід викладання в університеті. Для підтвердження покажу дипломи. Досвід викладання ще зі студентських років - з 2010 року. Багато учнів отримали вище 190 балів, мали і 200 балів, всі вступили в бажані ВНЗ.

Рівень знань з історії не має значення.
Моя праця + Ваші зусилля гарантують відмінне складання ЗНО!!!

Заняття проводяться у викладача або онлайн за допомогою Skype, Zoom чи Google Meet.
Також маю блоги в Інстаграм і Телеграм, де готую до ЗНО. Там маємо багато відгуків і оцінки наших учнів.

Освіта:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), магістр, 2015

Вік:

26-35

Досвід:

більше 10 років

відгуки

4 відгуків про Олеся С.

5/5

5+

4

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Валерія

5+

24.03.2021

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволена репетитором. Уроки цікаві і максимально зрозумілі. Викладач надає дуже зручну інтернет-платформу, на якій можно переглянути всі теми, закріпити вивчене тестами, також є міні курси, на яких можно переглянути скорочені схеми тем. За короткий період навчання уже видно гарний результат, знання в історії значно покращилися.

Анастасія

5+

16.03.2021

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Відмінний репетитор. Все добре пояснює.

Ангеліна

5+

25.03.2021

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Я повністю задоволена заняттями з репетитором. Дуже зручно вчитися, повторюючи теми, проходячи тести на платформі (з будь-якого гаджета). Також добре, що є окремі відео-уроки по темам зі зрозумілими поясненнями і записи занять, щоб переглядати і повторювати теми. Під час навчання все дуже детально розбираємо (навчаємо не тільки саму інформацію, а й карти, персоналії). У конспектах зазвичай виділена найголовніша інформація і є курси для повторення матеріалу. До того ж, в тестах питання не тільки по пройденої інформації, а ще й за тими ж персоналіями, картами, датами і пам'ятками. Під час уроків все дуже доступно і зрозуміло. Відчувається хороший прогрес в знаннях історії. Є домашні завдання для повторення матеріалу у вигляді тестів, які зручно вирішувати. Пройденому матеріалу приділяється час для повторення, що добре зміцнює знання.

Поліна

5+

26.01.2021

Історія України, Підготовка до ЗНО

5+

Дуже задоволена репетитором!) Максимально доступно підносить інформацію, вміє цікаво розповісти, не просто за шаблоном з книги. Має свій особистий курс з підготовки до ЗНО з історії, в якому є всі основні теми для іспитів.