Репетитор - Світлана К. id:84369

Світлана К.

«Учитель російської мови, російської і зарубіжної літератури для учнів 5 - 11 класів, іноземних студентів і школярів.»

Світлана К.

300 грн/год

Предмети

Російська мова

Зарубіжна література

Рівні викладання:

10 - 11 класи

7 - 9 класи

Деталі про досвід викладання:

Методика роботи безпосередньо з текстом твору літератури ...

Рівні викладання:

Рівень C1-C2

Для іноземців

Деталі про досвід викладання:

Важливим у навчанні вважаю індивідуальний підхід до учня, створення атмосфери зацікавленості в навчанні і успіху. Методика грунтується на використанні цікавих текстів і прийомів, що дозволяють ефективно працювати ...

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Учитель російської мови, російської і зарубіжної літератури для учнів 5 - 11 класів. Викладаю російську мову іноземним студентам по Скайпу (Німеччина, Швейцарія), школярам з В'єтнаму і Америки. Досвід роботи 40 років. Учитель - методист вищої категорії, «Відмінник освіти України». Працювала вчителем початкових класів з викладанням усіх предметів. Потім перейшла в старшу школу вчителем російської мови, російської і зарубіжної літератури. Розробила і читала курс «Художня культура». 10 років керувала кафедрою вчителів російської мови і літератури в ліцеї № 38 ім. В.М.Молчанова (м.Київ). Займалася активною позакласної роботою (сценарії до свят, театральні постановки, фестивалі тощо.). Була класним керівником. Протягом багатьох років входила до складу комісій з перевірки олімпіадних робіт з російської мови та літератури районного і міського рівня. Мої учні (9-11 кл) неодноразово були переможцями всеукраїнських та міських олімпіад з російської мови та літератури, зарубіжної літератури. Друкувалася в журналі "Російська мова в школах України", "Зарубіжна література в школах України". Працювала перекладачем з української на російську мову на судових засіданнях Дніпровського району м.Києва. Нагороджувалася грамотами МОН України. Періодично проходила курси підвищення кваліфікації, підтверджувала звання вчителя-методиста вищої категорії (Київ, університет ім. Грінченка, інститут підвищення кваліфікації вчителів). Створила свою "Методична скарбничка", де зібрані варіанти тестових завдань з граматики та літератури, олімпіадні завдання всіх рівнів. За останні роки (з 2018 року) отримала 20 сертифікатів учасника вебінарів та семінарів з російської мови та літератури, із зарубіжної літератури. Ключові навички: викладач, навчання і розвиток, грамотна мова, дистанційне навчання, грамотність, навички міжособистісного спілкування, користувач ПК, вміння працювати в колективі. Особисті якості: націленість на результат, аналітичний склад розуму, пунктуальна, комунікабельна, доброзичлива, людина творча, цінує в людях зацікавленість у справі, порядність і інтелігентність, працьовитість. Захоплення та інтереси: література, музика, кіно, живопис, поезія, природа, велосипед, плавання, інформаційні програми різного плану ... Не люблю амбітність і лицемірство. Важливим у навчанні вважаю індивідуальний підхід до учня, створення атмосфери зацікавленості та успіху в навчанні. Методика грунтується на використанні цікавих текстів і прийомів, що дозволяють ефективно працювати, створити атмосферу невимушеності та доброзичливості.

Освіта:

Київський педагогічний інститут, 1977

Вік:

50+

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять