Репетитор - Наталія Г. id:85074

Наталія Г.

100 грн/год

«Викладаю сольфеджіо і музичну літературу в ДШМ.»

Предмети

Сольфеджіо

Рівні викладання:

Базовий рівень

Деталі про досвід викладання:

Легко та доступно можу викладати теоретичний та практичний (слухове сприйняття) матеріал. Не боюсь працювати з початківцями і підтягувати чи закріплювати знання.Маю досвід підготовки вступників до музичних коледжів. Індивідуальний підхід до кожного учня. А також допоможу розібратись з епохами та музичними стилями композиторів, формами творів, засобами музичної мови та багато іншого.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Моя середня спеціальна освіта - викладач музично-теоретичних дисциплін в Ужгородському державному музичному училищі (тепер коледж). Продовжила освіту в МДУ, де отримала дипломи бакалавра та магістра по спеціальностях вчитель музичного мистецтва та викладач фортепіано. Моя методика - доступність інформації та індивідуальний підхід. Використання набутих знань на практиці. Учні, які займалися в мене, успішно закінчили школу мистецтв, брали участь в олімпіадах та конкурсах, а також вказували хороші результати при вступі до муз.коледжів.

Освіта:

Мукачівський державний університет (МДУ), магістр, 2009

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять