Репетитор - Андрій Т. id:86016

«Викладаю українську мову та літературу, англійську мову, французьку, історію України та Всесвітню історію для дітей та дорослих!»

150 грн/год

Андрій Т.

id: 86016

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Національний університет "Острозька академія"

Ступінь:

студент

Рік закінчення:

2023

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до ДПА (4 клас) Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Підготовка до олімпіад Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 Для іноземців

Про себе

Всім привіт! Мене звуть Андрій, я з маленького, але дуже цікавого містечка Дрогобича, Львівської області.
Я закінчив гуманітарний напрям Дрогобицької гімназії імені Богдана Лепкого. На даний момент, я студент факультету міжнародних відносин, спеціальності "міжнародні відносини" Національного університету "Острозька академія".
Досвід роботи в мене великий, також в репетиторстві 6 місяців. Я маю великий досвід як учня і знаю, що саме потрібно робити. Також я пройшов курси психології, педагогіки та вів тренінги стосовно цих двох тем.
Метод навчання в мене оригінальний, як мінімум тим, що репетитор повинен бути перш за все другом та прикладом для наслідування. Я гарантую хороший настрій, відкритість, майбутній розвиток, великий багаж перевіреної інформації, завдань, матеріалу. До моїх методів також можна відвести розмовну асоціацію, поєднання теорії з практикою, власний досвід та налаштування для кожного учня індивідуально.
Я працьовитий, життєрадісний, пункутальний, відповідальний та зацікавлений в прогресі!
Захоплююсь музикою (слухаю та створюю), люблю вірші та твори (читаю та пишу), займаюсь кулінарією, зацікавлений в кінематографі (слідкую та творю) і багато-багато іншого!
Додаткова інформація напряму від мене)))

Українська мова - деталі про досвід викладання:

Українська мова - моя рідна солов'їна ( рівень - носій). Як мову я люблю її все життя, а як предмет, то після вступу до школи. Безліч шляхів було пройдено мною, аби вдосконалити свою мову та знання про неї. Невід'ємною частиною української мови є література, яка викликала в мені особливі відчуття, саме через це я її надзвичайно сильно люблю. У цих двох предметах головне органічне поєднання, чіткі пояснення та хороший настрій, для того, аби тримати та підвищувати планку.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Даний предмет я вивчаю 14 років ( рівень В2+, також є досвід спілкування з носіями мови), він один із найголовніших для мене. Зважаючи на тривалий час вивчення, я маю широке поняття того, які бувають складності у вивченні мови, та, власне, якїх ліквідувати. Дана мова вимагає завзятості, усмішок та розуміння, зазубрити не вийде, і я цього не дозволю, якщо і вчити англійську, то лише з розумінням і душею!

Французька мова - деталі про досвід викладання:

Французька мова, моя друга іноземна мова і скажу чесно, так, це мова кохання і вона є доволі цікавою і не такою вже й складною, як може затись на перший погляд, головне це правильний підхід та чітке слідування поясненням. Я вчив її 4 роки, займав переможні місця на олімпіадах (2 і 3 в міських олімпіадах), в гімназії мав 12 балів, знаю на рівні А2+, та можу допомогти в граматиці, у вимові, в словах. Слід пам'ятати, що теорія це добре, але практика - золото!

Історія України - деталі про досвід викладання:

Чесно кажучи, цей предмет я полюбив лише з 8-го класу, але запевняю Вас, він став моїм фундаментом, який тримає всю мою особу, як фізичну так моральну. Усе те, що є в мені, та неодмінно буде - зіткано із уроків історії, а прекрасні викладачі, які відкрили мені ворота до цього неймовірно цікавого предмету, сформували мене як людину нову та зацікавлену в подіях світу. Найголовніше - хороший репетитор, прекрасні асоціації та хотіння зануритись в минуле, адже без минулого, важко зазирнути в майбутнє

Всесвітня історія - деталі про досвід викладання:

Цей предмет, відверто кажучи, є одним із найцікавіших і водночас найважчих, адже він досить масштабний, але і ним можна оволодіти. Головний піхід до вивчення - асоціації та проводження паралелей. Слід пам'ятати, що теорія це добре, але практика - золото!

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Схожі анкети Дрогобич

Богдана Д.

Привіт, я працюю учителем і викладаю англійську мову.

100грн/год

Анна К.

Репетитор з англійської мови. Викладаю як дорослим, так і дітям. Основний досвід роботи у цій сфері здобула у Львові, у тренінговому центрі Lead Up.

5
120грн/год
100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Андрій Т. має досвід роботи менше 1 року. Проживає в м. Дрогобич і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Історія України
 4. Французька мова
 5. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2
 • Для іноземців
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 150 грн/год.