Репетитор - Олена Д. id: 86029

Олена Д.

250 грн/год
250 грн/год

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. М.Форбс

Олена Д.

Успіх приходить до того, хто робить те, що найбільше любить. М.Форбс

Предмети

Німецька мова

Зарубіжна література

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Übung mach den Meister! - мій девіз у викладанні німецької мови, адже саме завдяки наполегливій праці над граматикою, лексичним матеріалом, читанням та аудіюванням з використанням автентичних джерел та цікавих завдань ви досягнете найкращих результатів!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Література вважається одним із найлегших предметів, але насправді глибинне розуміня цих витворів мистецтва потрубує неабияких зусиль. Аналіз, обговорення, розуміння, і, звичайно ж, багато читання - ось основні методи вивчення художнього твору.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Хто не хотів би ідеально володіти іноземними мовами, з легкістю складати іспити, без труднощів розуміти носіїв мови, ділових партнерів, працедавців! А я скажу Вам - це можливо! І я Вам у цьому допоможу. Я маю науковий ступінь магістра філології Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (2019 р.), досвід проживання та праці у Німеччині за програмою Work&Travel, проходження практики у загальноосвітній школі та коледжі, досвід праці з дітьми у літньому таборі та на волонтерстві у Польщі та Грузії, а також я володію знаннями з педагогіки та новітньою методикою викладання іноземних мов та зарубіжної літератури, використовую досвід передових педагогів, але водночас знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня та складаю індивідуальний план навчання.

Освіта:
Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка (ТНПУ), магістр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Блоги користувача

Схожі анкети

Раїса Б. id: 117175

Раїса Б.

Вчитель вищої категорії, старший вчитель з більш ніж 35 роками професійного викладання, але, найголовнiше - дати дітям знання і цікаво провести урок.

200грн/год
Олександра Н. id: 148775

Олександра Н.

Мені 21, обожнюю діток та робити їх щасливими, вивчаючи мову.Працюю тільки в форматі онлайн.

250грн/год
Аліна С. id: 141640

Аліна С.

Я студентка КНЛУ. Розкажу вам про мову. Навчу вашу дитину або Вас розмовляти, розуміти та використовувати в житті англійську чи українську мови.

5
250грн/год
Валерія К. id: 92509

Валерія К.

Викладаю шкільну математику, готую до екзаменів(ЗНО, ДПА) та олімпіад

250грн/год
Владислав Г. id: 150010

Владислав Г.

Закінчив Ніжинський державний університет (Освіта середньої школи. вчитель) та КПІ ім. І.Сікорського (Герменські мови та філологія.Переклад) Досвід роботи: 3 роки на посаді вчителя в державній школі та 1 рік на посаді викладача англійської та німецької мови в приватному ліцеї "Astor school".

250грн/год