Репетитор - Надія С. id: 86288

Надія С.

300 грн/год
300 грн/год

Це сторінка людини, яка знаходиться у постійному творчому русі і палає музикою, і однозначно запалить любов до музикування в Вас)

Надія С. 5.0(відгуків: 2)

Це сторінка людини, яка знаходиться у постійному творчому русі і палає музикою, і однозначно запалить любов до музикування в Вас)

Предмети

Гра на фортепіано

Музика

Сольфеджіо

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Гра на фортепіано - це:
+1 спосіб виразити свої емоції, почуття. Адже часом музика може сказати набагато більше, ніж слова!
+1 до вміння бути витривалим, завзятим, адже хто ще, як не музикант, здатен до такої самоорганізації, аби досягти поставлених цілей)
+1 у доторку до дивовижного у своєму різноманітті світу музики!

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Тому, хто бажає навчатися, не варто було б боятися і домашньої роботи, зустрічі з новою музикою, її складнощами і насолодами)

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Сольфеджіо - предмет, безпосередньо пов'язаний із грою на інструменті, адже грають, звісно, не тільки руки, перш за все їх собі підпорядковує слух.
Методика викладання заключається в тому, щоби не бути відірваною від музики, виконавських реалій, не залишатися "сухим" начитуванням правил і не викликати відразу. Різноманітні диктанти, знайомство з музичними зворотами наблизять до розуміння й радості від того, що чи не кожного дня звучить у наших навушниках і багато іншого.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Викладаю фортепіано більше 2-х років. Можу викладати українською, російською. Займаюся з дітьми та дорослими, з початківцями і продовжуючими!
Серед досягнень як піаністки, зокрема: Гран-прі фестивалю-конкурсу "Юні таланти України" (Львів, 2018); фіналістка Міжнародного конкурсу "Палескі агеньчык" (Білорусь, 2018), лауреатка Міжнародного конкурсу "Інтерпретація сучасної музики" (Київ, 2021). Маю практику гри із симфонічним оркестром, у складі камерного ансамблю.
Я пропагую сенс музикування-задоволення!
Разом ми визначимо Ваші конкретні музичні цілі і будемо досягати їх:) Навчимося "зняттю" улюбленої мелодії на слух, або вивченню улюбленого треку зі вже наявних нот.

Освіта:
Національна музична академія України ім. Чайковського (НМАУ), бакалавр, 2025
Вік:
18-25
Досвід:
більше 2 років

Відеопрезентація

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Надія С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Лейла

5+

19.06.2023

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5+

Гарний репетитор, все сподобалось!... більше»
Артьом

5

24.12.2020

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

5

Задоволений співпрацею, гарний репетитор.... більше»

Схожі анкети

Даніїл Г. id: 12749

Даніїл Г.

Репетитор по фортепіано, теорії музики, сольфеджіо, композиції. Працюю як з дітьми, так і з дорослими. Як по нотах, так і на слух.

5
300грн/год
Ольга Б. id: 140488

Ольга Б.

Здрастуйте! Мене звуть Оля!:) Я закінчила Музичний коледж мистецтв за спеціальністю хоровий диригент.

350грн/год
Галина Я. id: 175839

Галина Я.

Заняття з музики - найцікавіше у житті. Люблю грати на фортепіано, навчати дітей, створюю навчальні посібники для занять в ігровій формі.

300грн/год
Марія П. id: 82846

Марія П.

Уроки фортепіано та сольфеджіо простою мовою для дорослих і дітей

350грн/год
Олександра В. id: 50722

Олександра В.

Співорганізаторка таборів Корпусу Миру Учасниця програм FLEX, UWC Підготувала до ЗНО на 180+ більш як 10 учнів Підготувала до ДПА на 10-12 понад 15 учнів

4.4
350грн/год