Репетитор - Поліна С. id:87431

Поліна С.

5Відгуки: 3(Відгуки: 3)
150 грн/год

«Хочете навчитися з 0 або підвищити музичні дані? Я вам в цьому допоможу. Уроки проходять на одному диханні. Прекрасні результати і любов до музики.»

Предмети

Гра на фортепіано

Сольфеджіо

Рівні викладання:

Молодші класи 1-4

Базовий рівень

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

До вступу в музичні заклади

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

Миколаїв

Онлайн:

так

Про себе

Про себе: Навчаюсь музиці все своє свідоме життя. Набрала великий багаж, яким з радістю хочу поділитися і бути корисною. Уроки проходять продуктивно, з задоволенням, легко і доступно. Займаюся з учнями різної вікової категорії. Індивідуально розробляємо програму навчання для кожного. Розвиваємо музичні здібності, нотну грамоту, музичний слух, підбираємо улюблені мелодії, прищеплюємо музичний смак і любов до музики.

Освіта:

Миколаївський фаховий коледж музичного мистецтва, спеціаліст

Досвід:

більше 3 років

відгуки

3 відгуків про Поліна С.

5/5

5

3

4

0

3

0

2

0

1

0

Аліна
15.11.2020

Гра на фортепіано, Репетитор для початківців

Дуже задоволена стилем викладання. Поліна з легкістю знаходить підхід і до дорослого, і до дитини. Навчаюся сама (за місяць є результат) і вожу дочку, 4,5 року. Дуже лояльна, завжди йде назустріч, якщо потрібно поміняти розклад. Дуже приємний в спілкуванні людина.

Надія
04.11.2020

Гра на фортепіано, Репетитор для дітей

Дякую Поліну за її відповідальність і професіоналізм. Відразу знайшла спільну мову з дитиною. Завдання дитина виконує з задоволенням, з'явився більший інтерес до музики, акуратність у виконанні домашнього завдання. Поліна підтягла всі наші "хвости" з музики, що стосується ритму, знання нот, виконання твору. Я, як мама, їй дуже вдячна! Працюємо далі, а Поліні бажаю успіхів і хороших учнів.

Наталія
19.10.2020

Гра на фортепіано, Базовий рівень

Поліна хороший і відповідальний педагог, з її допомогою згадала давно забутий матеріал музичної школи і заново почала грати. Уроки проходять легко і завжди з гарним настроєм) Рекомендую!