Репетитор - Галина С. id:88420

Галина С.

300 грн/год

Галина С.

«Працювала вокалісткою в Китаї. Викладач вокалу в Дніпрі. працювала викладачем вокалу в Ізраілі. Викладач вокалу в Києві, Броварах.»

Предмети

Уроки вокалу

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Деталі про досвід викладання:

Проведення занять: 1. Постановка правильного дихання. 2. Робота над дикцією. 3. Постановка голосу. 4. Навчання техніки імпровізації. 5.Викладаю англійську, іспанську, італійську та німецьку естраду 6. Підготовка до конкурсів концертам, фестивалям.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

2012 - 2013 роки працювала вокалісткою в Китаї. 2013 – 2019 викладач вокалу в Дніпрі. 2015- працювала викладачем вокалу в Ізраілі. 2019 – 2020 викладач вокалу в Києві, Броварах. Проведення занять: 1. Постановка правильного дихання. 2. Робота над дикцією. 3. Постановка голосу. 4. Навчання техніки імпровізації. 5.Викладаю англійську, іспанську, італійську та німецьку естраду 6. Підготовка до конкурсів концертам, фестивалям. Додатково: Граю на фортепіано, гуслях, калімбі , варгані тощо. Пишу авторську музику, тексти. Співаю на українській, російській, німецькій, англійській, італійській мові, івриті. Зараз працюю з командою «S-Light circus chow». 2019 році отримали перемогу в Дніпровському державному цирку на міжнародному проекті «Ніч у цирку».

Освіта:

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара (ДНУ), спеціаліст, 2008

Вік:

26-35

Досвід:

більше 5 років