Репетитор - Зоя К. id:88539

Зоя К.

250 грн/год

«Викладач німецької мови (рівень А1 - С2), підготовка до міжнародних іспитів, ЗНО, розвиток комунікативних навичок та ґрунтовне вивчення граматики.»

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

Університетські курси

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Рівень C1-C2

TestDaF, DSD

Деталі про досвід викладання:

Маю багаторічний досвід викладання німецької мови та перекладацьких теоретичних та практичних дисциплін у вищому навчальному закладі (26 років). Використовую в процесі викладання сучасні німецькі підручники, аудіо- та відеоматеріали.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

За освітою - філолог, викладач німецької мови та літератури, доцент, кандидат філологічних наук. Маю багаторічний досвід викладання німецької мови та перекладацьких теоретичних та практичних дисциплін у вищому навчальному закладі (26 років). У 2015 році отримала сертифікат про проходження курсів німецької мови (С2) в університеті ім. Гумбольдта, (м. Берлін, Німеччина), проходила стажування за кордоном (Німеччина, Польща) та підвищення кваліфікації для викладачів німецької мови, наявні також сертифікати про участь у методичних семінарах Гете-інституту (м. Київ, м. Берлін). Окрім цього, є автором двох навчальних посібників під грифом МОН України, які включають систему загальних положень, рекомендацій та вправ для розвитку навичок письмового та усного перекладу з німецької мови. Під час викладання використовую сучасні німецькомовні підручники та дидактичні аудіо-та відеоматеріали. Дуже люблю німецьку, займаюся своєю справою з великим задоволенням. Отже, якщо ви також любите німецьку мову та бажаєте її опанувати на належному рівні, я можу вам в цьому допомогти. Ми вивчимо мову від початкового рівня (А1) до її компетентного використання (С2), зможемо розвинути та вдосконалити ваші комунікативні навички, грунтовно опанувати граматику німецької мови, а також підготуватися до міжнародних іспитів та ЗНО.

Освіта:

Запорізький національний університет (ЗНУ), кандидат наук (PhD), 1990.2003

Вік:

46-55

Досвід:

більше 20 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять