Репетитор - Софія Н. id:88560

Софія Н.

«Комунікабельна, легка на підйом. Деякий час проживала в англомовному середовищі (США). Маю досвід викладання на онлайн-курсах.»

Софія Н.

150 грн/год

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання:

10 - 11 класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7 - 9 класи

Деталі про досвід викладання:

Доброго дня! Мене звуть Софія і я обожнюю англійську мову, яку вивчаю вже близько 10 років. Протягом тривалого часу проживала у США, тому запевняю Вас, що покажу дорогу в світ легкого, цікавого і, головне, продуктивного вивчення мови. Гарантую індивідуальний підхід, адже ми будемо орієнтуватися перш за все на Ваші цілі й потреби. Спеціалізуюся на поліпшені розмовної англійської, але й готую до Державної Підсумкової Атестації.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Після першого заняття, на якому я протестую Ваш рівень володіння англійською мовою і ми обговоримо Ваші цілі та бажання, я розроблю для Вас індивідуальну програму навчання, щоб заняття проходили максимально ефективно й корисно. Ми будемо працювати з матеріалами британських і американських видавництв, дивитися й обговорювати різноманітні відео та фільми англійською, читати книги і статті, а також дуже багато говорити навіть на початкових рівнях, адже мова для цього й існує. Наші уроки будуть проходити в дружній та невимушеній атмосфері, як на мене, це один з найважливіших факторів у досягненні бажаної мети.

Освіта:

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, бакалавр

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять