Репетитор - Діана Ф. id:88879

Діана Ф.

«Я маю безліч креативних ідей щодо того, як навчити людину говорити англійською. Зі мною Ви заговорите, але потім не зможете зупинитися!»

Діана Ф.

200 грн/год

Предмети

Англійська мова

Російська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10 - 11 класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7 - 9 класи

5 - 6 класи

Підготовка до ДПА (4 клас)

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Деталі про досвід викладання:

Інтерактивний підхід — це можливість вивчити мову, покращити свої комунікативні здібності та водночас підтягнути граматику. Вам буде здаватися, що без сумлінного зубріння неможливого вивчити правил формування часів, умовних речень та непрямої мови, але НІ, ви навіть не встигнете кліпнути очима, як вже піднялись на декілька сходин вверх.

Рівні викладання:

Носій мови

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Я - студентка факультету германської філології (спеціальність філологія) Київського Національного Лінгвістичного Університету. Свій шлях у лінгвістичній сфері почала ще з 8 класу, вчилася в ліцеї іноземних мов (зараз гімназія іноземних мов №7 ім. Третякевіча). Вивчаючи англійську мову я стикалася з багатьма вчителями, але намагалася почерпнути з кожного з них тільки ті методики, які дійсно працюють. На своєму досвіді я зрозуміла, як же потрібно вивчати іноземні мови, щоб це не тільки приносило результат, але і все більше і більше цікавило вас і мотивувало не зупинятися на своєму розвитку. Після закінчення поступила на бюджет в КНЛУ (Київський Національний Лінгвістичний Університет). Захоплююся активними видами відпочинку, малюю, дивлюся у вільний час англомовні фільми, англомовних блогерів на YouTube, тому що це не тільки покращує сприйняття на слух, а й збагачує ваш словниковий запас застосовуваним конструкціями, ідіомами, сленгом, граматичними конструкціямі.Так, в школі ми витрачаємо майже 11 років на те, щоб вивчити мову, але потім не всім мають після закінчення школи той рівень, який передбачений програмою. Ви запитаєте чому? А відповідь одна - застаріла програма, яка не вміє зацікавити дитину, прищепити йому бажання і розуміння того, що вивчати мови це круто, а не утомливо й нудно. З часом людина і світ розвивається, з'являються нові підходи і можливості, тому і програма повинна йти в ногу з часом, тобто удосконалюватися, залучати всі можливі ресурси. Що ж роблять в школі в цей час, абсолютно не розширюють рамки, дотримуються монотонності, одноманітності в навчальному процесі. Тому ВИБІР ЗА ВАМИ: ПОЧАТИ ВИВЧАТИ МОВИ цікавою та різноманітною АБО ЧЕКАТИ ЯКІ ЗМІНИ, розраховуючи на шкільну програму! Для кожного учня підберу індивідуальний план, спираючись на його цілі та інтереси. Можу проводити уроки російською / українська / англійська.

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), студент, 2023

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять