Репетитор - Христина С. id:89026

«Викладаю англійську, словацьку та французьку для підлітків та дорослих. Давайте знайомитись»

180 грн/год

Христина С.

id: 89026

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Ужгородський національний університет (УжНУ)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2016

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Університетські курси Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 Рівень B1-B2 (Intermediate) DELF, DALF, TCF Вступ за кордон До співбесіди в посольстві Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ) Корпоративна англійська (для компаній)

Про себе

Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня.
Живу у Франції вже більше 4 років. Французьку вивчила у мовному середовищі та на спеціальних курсах підготовки для мігрантів уже у Франції . Навчу вас сучасної французької мови.
За фахом я словацький філолог. Закінчила Ужгородський національний університет зі спеціальності " Словацька мова та література " в 2016 році. Протягом студентських років їздила на навчальні та пізнавальні практики в різних куточках Словаччини (Slovenský raj, Prešov, Levoča, Žilina, Bratislava, Košice). Також в межах навчальної програми пройшла 2 семестрові програми в Словаччині. На 2 курсі навчалася семестр в Пряшівському університеті ім. Й. Шафарика та один семестр в університеті ім. Коменського в Братиславі на 4 курсі.
Зимою 2014 року їздила в м. Кошіце в Словаччині як студент по обміну від міжнародної студентської організації AIESEC в Україні. Протягом 2х місячної програми працювала в 4 школах м. Кошіце, де навчала словацьких школярів англійської мови та ділилася українською культурою на англійській. Крім мене на програмі обміну було ще 15 моїх колег з Туреччини, Бразилії, Китаю, Японії, Індонезії та ін. країн, з якими ми разом працювали.
Протягом студентських років я також була членом, а пізніше віце-президентом програми обміну студентами міжнародної організації AIESEC (128 країн). Влітку 2014 року брала участь в міжнародній конференції для членів AIESEC за участю представників 60 країн в м. Стамбул в Туреччині, де провела 2 тижні навчання з лідерами організації.
В 2013 році працювала перекладачем для представників ОБСЄ ( з США та Словаччини)на президентських виборах в Україні.
З 2010 до 2013 року була учасником англомовного освітнього літнього табору для молодих лідерів "Cactus", який був організований американськими волонтерами Корпусу Миру (Peace Corps)в Україні. Крім цього учасник англомовного Survivor Camp в 2011 році в Івано-Франківській області ,організованому американцями з Peace Corps.
З 2014 по 2016 працювала періодами в 3 мовних школах м. Ужгород (LT Language School, LIK, Polyglot) у зв'язку з частими виїздами по навчанню в Словаччину.

Англійська мова - деталі про досвід викладання:

Займаюся репетиторством з англійської мови вже 8 років.

Французька мова - деталі про досвід викладання:

4 роки досвіду

Словацька мова - деталі про досвід викладання:

4 роки досвіду

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Словацька мова, Граматика

Викладач Христина - професіонал своєї справи. Може допомогти навіть майбутнім філологам словацької та англійської у поглибленні знань, тож рівень викладача дуже високий. Пояснює доступно і зрозуміло, може запропонувати багато матеріалів, підібраних спеціально для вас. Завжди заздалегідь і дуже ретельно готується до занять. Уроки проходять продуктивно та легко. Атмосфера сприяє кращому засвоєнню матеріалу, адже Христина- дуже приємна людина і талановитий вчитель. Можу рекомендувати її з повною впевненістю, адже за місяць занять мої знання зі словацької значно покращилися!

Схожі анкети Львів

250грн/год

Євгенія Х.

Викладач з англійської мови.

5
150грн/год

Юлія Н.

Репетитор з англійської мови, навчаю діток

5
200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Христина С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Французька мова
 3. Словацька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 10 - 11 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • DELF, DALF, TCF
 • Вступ за кордон
 • До співбесіди в посольстві
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
 • Корпоративна англійська (для компаній)
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 180 грн/год.