Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Світлана Б. id:89121

Перевірений репетитор

Світлана Б.

200 грн/год

Світлана Б.

«Студентка 4-го курсу філологічного факультету та успішний педагог зі стажем 3 роки. Учасниця міжнародних програм по обміну у Австрії та Німеччині.»

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Я використовую багато цікавого матеріалу та постійно у пошуках нового. Інтерактивні вправи, аудіювання, відео та презентації. Також користуюсь багатьма цифровими інструментами, які допомагають учневі безпосередньо приймати участь в навчальному процесі. Шукаю індивідуальний підхід до кожного учня. Для кожного уроку будую план та готую список матеріалу з яким буду працювати. Навчальний процес проходить у легкій, цікавій та навіть ігровій формі. Пояснення на моїх заняттях максимально доступні, адже моя мета допомогти учневі якнайкраще опанувати мову за допомогою усіх можливих методів! На заняттях ми дивимось фільми, розбираємо пісні та говоримо про інтереси, не забуваючи при цьому приділяти час граматичній частині.
Крім того, я сама постійно вдосконалюю свій мовний рівень та займаюсь самоосвітою, що дозволяє мені використовувати все новіші і новіші методи та створювати власні цікаві навчальні матеріали.

Освіта:

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. Франка (ДДПУ), студент, 2022

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років