Репетитор - Іван А. id:90989

Іван А.

«Доброго дня. Мене звати Іван. З радістю допоможу учням у підготовці до ДПА, ЗНО. Допоможу засвоїти історичні події, факти.»

Іван А.

120 грн/год

Предмети

Історія України

Всесвітня історія

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10 - 11 класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

7 - 9 класи

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до кожного учня. Чітке та детальне проходження програми ЗНО. Формування історичних знань, вмінь та навичок в учнів. Закріплення пройденого матеріалу виконанням тестових завдань. Використання ілюстративного матеріалу. Розвиток логічного мислення.

Рівні викладання:

10 - 11 класи

7 - 9 класи

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід до кожного учня. Формування історичних знань, вмінь та навичок в учнів. Закріплення пройденого матеріалу виконанням тестових завдань. Використання ілюстративного матеріалу. Розвиток логічного мислення.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Обожнюю історію і вважаю, що без знання історії суспільство не має шляхів розвитку. Освіта: Східноукраїнський національний університет імені В.І. Даля (м. Луганськ). Освіта: історик-архівіст. Працював 2 роки у Державному архіві Луганської області. Мова проведення занять українська та російська. Заняття онлайн. Допоможу підготуватися до здачі ЗНО, розібратися з особливостями завдань, заповнити прогалини в знаннях. Додаткові заняття для школярів (9-10 клас): допомога в засвоєнні шкільного матеріалу, у виконанні домашніх завдань. Заняття спрямовані на формування глибоких і стійких знань матеріалу, прищеплення любові до предмету, розвиток впевненості у власних можливостях. Індивідуальний підхід.

Освіта:

Східноукраїнський національний університет ім. Даля (СНУ), магістр, 2011

Вік:

26-35

Досвід:

менше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять