Репетитор - Олена С. id:91079

Олена С.

180 грн/год

«ТРЕНЕР зі східних танців групи для дорослих, індивідуальні»

Предмети

Хореографія і танці

Рівні викладання:

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Спеціалізовані курси

Деталі про досвід викладання:

Вас чекає: розминка, м'яка розтяжка без фанатизму, вивчення і відпрацювання основних елементів і рухів східного танцю, вивчення танцювальної постановки. Подаруйте собі шматочок східної казки!

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ул. Героев 93-й бригады (бывш. Гудыменко), д. 42, Запоріжжя

Онлайн:

так

Про себе

Ви не раз могли бачити східний танець у виконанні танцівниць, актрис в фільмах і телесеріалах, і, швидше за все, думали: "Як красиво! Ну як вона це робить ??? " і задавали собі питання "А я б змогла так ???" І самі собі відповідали «Ні ...» Ми пропонуємо Вам перестати поміркувати над деякими питаннями і сумніватися в тому, що Вам уже пізно починати, що Ви для цього не створені, що у Вас не ідеальна фігура і т.д., і т.п. Ми пропонуємо Вам СКУШТУВАТИ !!! Хоча б раз! Тільки для себе! Ми разом з Вами навчимо Ваше тіло рухатися так, щоб Вам самій це ПОНРАВИЛОСЬ. У Ваших очах з'явиться вабить блиск східної ночі, а на губах - грайлива посмішка. Протягом заняття Ви зможете відволіктися від поточних справ і присвятити час ТІЛЬКИ СЕБЕ, а для сучасної жінки, яка живе в очманілому ритмі сьогоднішнього дня, це, погодьтеся, немало. Так що подаруйте собі насолоду собою, Зруйнуйте стереотипи і нарешті зробіть те, чого від Вас міг очікувати ніхто, навіть Ви сама - почніть танцювати! ОЦ «Ешта» запрошує на заняття східними танцями. Відкривається набір дорослих в новий проект «Танці Plus Size» > Якщо Вам вже трохи за ..., запрошуємо в нашу нову групу. > Якщо Вам хочеться відволіктися від сірих буднів і поринути в загадковий і вабливий світ східного танцю, Ласкаво просимо до нас на заняття! > Якщо у Вас сидяча робота, то саме східні танці допоможуть всім відділам Вашого хребта розвинути гнучкість в максимально щадному режимі. Регулярні заняття допоможуть підтягнути фігуру і поліпшити Ваше загальний стан здоров'я, розвинути координацію і пластику. > Тут Ви познайомитеся з цікавими людьми і знайдете нових друзів. > У нас ви зможете займатися як просто для душі так і спробувати свої сили в ролі учасника фестивалів і конкурсів зі східних танців. > Ми дамо Вам можливість із задоволенням рости над собою і відкриємо для Вас нову грань радості в житті - радість руху і вміння володіти власним тілом! Ми подаруємо Вам заряд бадьорості і краще хобі! Можливе відвідування як групових, так і індивідуальних занять. Також викладаються уроки зі всілякими аксесуарами: шаль, тростину, віяла, Вейль, сагати. Затишний комфортабельний зал з величезними дзеркалами. Зручна роздягальня. Заняття проводяться кваліфікованими викладачами. Тренер проекту «Танці XL» - танцюрист зі стажем занять більше 10 років, багаторазовий учасник та призер міських, обласних і всеукраїнських конкурсів та чемпіонатів в категорії соло професіонали. ПРИХОДЬТЕ! Ви не пошкодуєте! Місце розташування клубу: Україна, м Запоріжжя, Хортицький р-н,

Освіта:

Київський інститут бізнесу та технологій (КІБіТ), спеціаліст, 2011

Вік:

36-45

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять

Блоги користувача

как быстро научиться танцевать "как Жади"

Відеопрезентація