Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Криворізький державний педагогічний університет (2017)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2017

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиПідготовка до олімпіад

Про себе:

Здійснюю навчання дітей шкільного віку, зокрема, підготовка до складання іспитів з таких предметів як історія України, всесвітня історія, українська мова, англійська мова, а також надаю консультації та навчання дорослим. Завдяки застосуванню інноваційних методів та цікавих матеріалів забезпечую правильне засвоєння дитиною знань, вмінь та навичок, необхідних для оволодіння предметом. Індивідуальний підхід до кожного учня.

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Дуже класний репетитор, підготувала мене до ІсторіЇ України, завдяки їй я здала на дуже гарний бал. Я не займалася англійською, але планувала здати ЗНО з цього предмету, Дарія - універсальний викладач підготувала мене до англ. лише за 2 місяці.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Чудовий репетитор. Дитині дуже подобається, навчився читати англійською з Дариною. Займаємося по годині, але він не втомлюється, а вимагає продовження і питає чому так мало. Рекомендую репетитора. Дійсно чудова!

Українська мова, Історія України, Підготовка до ЗНО

Педагог любить свою справу. Підготовка до ЗНО проходить на високому рівні. Результатами повністю задоволені. Займаємось і зараз.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дитина займається з Дар'єю Дмитрівною, жодних нарікань чи претензій немає. Усе добре! 5!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Дарія Дмитрівна має гарний досвід роботи та високий рівень знань. Значно покращилися оцінки в школі,вдалося розширити словниковий запас, повторити граматику. Результатами задоволені.

Українська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Рекомендую Дарію Дмитрівну як професійного репетитора та хорошу людину. Продовжуємо з нею навчання, так як є успіхи. Рекомендую.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Дарія Дмитрівна - дуже хороший репетитор. До занять відноситься відповідально. Готуємось до здачі ЗНО, впевнений, що результати будуть відмінні. Рекомендую.

Українська мова, Підготовка до ЗНО

Про роботу репетитора Максимчук Дарії Дмитрівни маємо лише хороші відгуки. Вона старанна, відповідальна, завжди проводила заняття так, щоб дитині було цікаво працювати. Жодних зауважень чи нарікань щодо її роботи немає. Хочемо побажати викладачеві лише гарних учнів та професійних успіхів.

Англійська мова

Мені необхідний був репетитор для опанування англійської розмовної мови і мені підібрали Дарію Дмитрівну. Як викладача вона компетентна, сподобалась її манера поведінки під час заняття і сама подача матеріалу. Уроки я відвідувала із задоволенням, але, на жаль, співпрацю ми припинили.

Українська мова, 7 - 9 класи

З моїм сином Володимиром Дарія Дмитрівна дуже швидко знайшла контакт. Займались вони ціле літо, щоб надолужити матеріал за 5 клас. Завдяки цим заняттям, Володя прийшов до 6 класу із високим рівнем. Зараз потреби у заняттях немає, але тепер ми знаємо до кого можемо звернутися. Із задоволенням рекомендуємо Дарію Дмитрівну іншим учням та батькам!

Англійська мова

Дарія Дмитрівна чудовий репетитор та прекрасна людина. Донька Аліна (8 років) чекає занять з нетерпінням, після яких є чудовий результат.

Англійська мова, 7 - 9 класи

До сих пір ми працюємо з Дарією Дмитрівною. Вона відразу знайшла спільну мову з моїм сином-школярем. Знання з англійської значно покращилися. Уроки проходять ціково та творчо. Багато вправ використовується для усного мовлення та граматики. Ваша компанія працює організовано та відповідально.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Кривий Ріг

Оксана М.

150 грн/год

5

Оксана А.

80 грн/год

5

Анастасія П.

90 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Дарія М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Кривий Ріг і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Історія України
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Підготовка до олімпіад
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 100 грн/год.