Репетитор - Аліна Н. id:92176

Аліна Н.

250 грн/год

Аліна Н.

«Викладач та перекладач, жила у США, працювала в iноземних компанiях бiльше 10 рокiв.»

Предмети

Англійська мова

Іспанська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

7-9-й класи

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Вступ за кордон

Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Деталі про досвід викладання:

Іспанська з 0 до вільноi розмови з носіями мови. Неспецифічні замовлення - icпанська для туризму, роботи, навчання, еміграції, технічна іспанська за певними спеціальностями. Використовую багато свіжих відео з живою мовою з різних тематик, іспаномовні сайти, комбінації матеріалів підручників при необхідності. Від 250грн / годину в залежності від складності запиту.

Рівні викладання:

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Корпоративна англійська (для компаній)

Деталі про досвід викладання:

Акцент на РОЗМОВНУ англійську! Жила у США. Досвiд спiлкування та працi у iноземних компанiях бiльше 10 рокiв. Англійська для туризму, бiзнесу (переговори, контракти, банки, cтрахування, iнженерiя, специфiка ведення бiзнесу, тощо), запити щодо еміграціi, особистого спiлкування та iнше. Навчу розумiти рiзнi акценти - від британського та американського до азiйських. Вiдео та тематични сайти з живою англiйською. Від 250грн/годину.

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Англійська та іспанська з 0 до вільноi розмови з носіями мови включаючи бiзнес комунiкацiю. Заняття цікаві та різноманітні, побудовані під ваші особисті інтереси, хобі та запити. Стандартні запити реалізую так, щоб було цікаво. Люблю працювати не стандартно, виконую замовлення по інтенсиву. Багато відео, обговорень і різноманітність тем, зазвичай створюю нові цікаві захоплення учням, використовую різні методики навчання залежно від типу вашої особистості і запитів. Якщо ви хочете вивчити англійську та icпанську легко і з задоволенням - це до мене!

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), спеціаліст, 1993

Досвід:

більше 10 років