Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »
Репетитор - Юлія Л. id: 92827

Юлія Л.

350грн/год
350 грн/год

«Репетитор німецької мови для підлітків і дорослих Маю Goethe Zertifikat C2 »

Юлія Л.

«Репетитор німецької мови для підлітків і дорослих Маю Goethe Zertifikat C2 »

Предмети

Німецька мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Вітаю Вас на моїй сторінці! Мене звати Юлія, вже більше 5 років я викладаю німецьку мову. Я закінчила ін.яз Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (німецька - перша мова). У 2022 році отримала Goethe Zertifikat C2. Мій підхід у вивченні іноземних мов можна описати так: "Розуміння - це ключ до опанування мови". У процесі підготовки до мовних іспитів я поділюся техніками, що допоможуть вам ефективно підготуватися.

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
По скайпу:
Так

Про себе:

Вітаю! Мене звати Юлія, я репетитор німецької мови з 10-річним стажем. Займаюся з підлітками та дорослими. Я займаюся підготовкою до ЗНО, іспитів з німецької (TestDaF, Goethe Zertifikat, ECL) мови, а також допоможу у вивченні іноземних мов "для себе", для переїзду за кордон та для професійного спілкування (бізнес-кореспонденція, переговори, співбесіди). Я використовую кращі підручники авторитетних видавництв (Hueber, Langenscheidt, Klett). Також займаюся розробкою власних навчальних матеріалів. Мої заняття чітко сплановані під кожного учня з урахуванням мети, темпу навчання, тем, над якими учні хочуть працювати, що їх цікавить. Я завжди підвищую свій рівень кваліфікації, цікавлюсь тим, у чому полягає різниця між схожими словами і пояснюю це учням на прикладах. Зі мною ви не просто вивчатимете мову, ви зрозумієте, чому саме треба обрати те чи інше слово або граматичну форму. У 2022 році я склала іспит Goethe Zertifikat C2 і буду рада допомогти Вам у складанні мовних іспитів, поділюся порадами, як отримати найбільші бали, які підручники використовувати при підготовці, а також розповім такі дрібниці, яких ви не знайдете у жодному відео або статті. Наразі я прохожду навчання для вчителів у Goethe-Institut (Deutsch Lehrer Lernen) і використовую набуті знання на моїх уроках. За Вашим запитом я можу скласти чіткий навчальний план з урахуванням Вашої мети та часу, який у Вас є. Разом ми будемо контролювати Ваш прогрес. Багато уваги я приділяю розвитку комунікативних навичок, аудіювання, сприйняття іноземної мови на слух, правильній вимові слів. Я поділюся з Вами ресурсами для розвитку мовлення, про які мало хто знає, але вони є дуже ефективними. Кілька разів я була на практиці в Німеччині, а також на переговорах в якості перекладача англійської та німецької мов, займалася певний час письмовими перекладами для таких відомих компаній як l'Oreal, Uniqlo, Helena Rubinstein та ін. Я розмовляю українською та російською мовами і можу проводити заняття тією мовою, яка для вас звичніша. Буду рада допомогти Вам у вивченні німецької мови.

Освіта:
Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), спеціаліст, 2010
Вік:
26-35
Досвід:
більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями.

Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00 - 9:00

Пізній ранок

9:00 - 12:00

День

12:00 - 15:00

Після обіду

15:00 - 18:00

Вечір

18:00 - 21:00

Пізній вечір

21:00 - 00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять

Відгуки

2 відгуків про Юлія Ю.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Настя

5+

19.05.2021

Німецька мова, Вступ за кордон

5+

Я повністю задоволена заняттями з Юлією! По-перше, кожен урок має чіткий план, а подача інформації структурована. По-друге, під час уроку ми дуже багато говоримо і практикуємо мову, що мені дуже допомагає у формуванні і висловленні своїх думок німецькою. По-третє, мені подобається те, що Юлія надає багато навчальних матеріалів і посилань на них. А самі заняття проходять цікаво і залишають після себе хороший настрій))... більше»
Валерія

5+

20.03.2021

Німецька мова, Рівень А1-А2

5+

Заняттями з Юлією дуже задоволена. На кожному занятті встигаємо попрактикувати навички читання, аудіювання, говоріння і розібрати граматику. Юлія пояснює правила дуже доступно і легко. Подобається те, що Юлія працює не тільки по одному підручнику, а й доповнює його різними матеріалами (онлайн тести, відео, книги і т.д.). Також, мені дуже легко спілкуватися з Юлією. Впевнена, що вона знайде підхід до кожного з вас!... більше»

Блоги користувача

Изучение немецкой лексики несколько отличается от лексики английского языка. В этой статье я хотела бы рассказать, как учить слова так, чтобы не делать потом двойную работу и не терять время зря. В ко

В этой статье я хочу поделиться советами, которые помогут в подготовке ЗНО и изучении языка в целом

Всі блоги користувача »

Відеопрезентація

Схожі анкети

Вікторія Д. id: 76332

Вікторія Д.

Навчаю німецької мови на рівнях A1-B2 діток і дорослих, спираючись на цілі навчання.

300грн/год
Аліна К. id: 92258

Аліна К.

Зловила дзен німецької граматики. Розповідаю просто про складне. Зі мною ви досягти всіх ваших цілей!

5
450грн/год
Катерина Б. id: 80377

Катерина Б.

Мене звати Катерина і я допоможу вам вивчити актуальну німецьку мову і успішно підготуватися до будь-якого іспиту!

450грн/год
Дар'я Б. id: 50706

Дар'я Б.

Репетитор з англійської та німецької мов, займаюся з дітьми, студентами та дорослими

4.9
300грн/год
Таміла А. id: 34222

Таміла А.

Досвід більше 10 років. Різні рівні. Можливо, викладання російської та української, англійською. Викладаю на ін.яз у ХНУ ім. В.Н.Каразіна.

350грн/год

Юлія Л. репетитор - Німецька мова. Харків.