Репетитор - Ірина С. id:92948

Ірина С.

250 грн/год

«Дипломований педагог з китайським минулим та майбутнім (та з лінгвістичним гумором), але що стосується виконання дз - тут не до жартів ;D»

Предмети

Китайська мова

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Репетитор для початківців

Підготовка до HSK

Вступ за кордон

Місця занять

В учня:

Київ:

Шевченківський

Лук'янівка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Університет, Театральна, Льва Толстого

Подільський

Поділ, Контрактова площа, Поштова площа
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Постанова вимови, оволодіння всіма навичками взаємодії з мовою і носіями - читання, говоріння, письмо (і трошки анекдотів/сленгу/можливо вам почне подобатись китайська андеграундна музика і традиційний живопис :)) Освіта: Південноукраїнський педагогічний університет ім К.Д.Ушинського (2015-2017). Київський національний лінгвістичний університет (2017-2018). Проживання та навчання в Китаї: Топ10 ВНЗ Китаю: Huazhong University of science and technology (华中 科技 大学, 武汉 市), (2017-2018) за міжнародною програмою навчання (стипендія). Мовні курси Інституту Конфуція (2016-2018). 2. Додамо до цього підручники і посібники Пекінських / Шанхайських видавництв, декілька вітчизняних в якості допоміжного матеріалу, ще привезені з Китаю автентичні джерела, власні доробки та напрацювання, чек-листи, ще трохи презентацій, додамо міні-лекції (під час інтенсивного уроку підемо на перерву) про культуру/менталітет/історію/психологію та ін. важливі штуки. А може ще почитаємо літературу? І перекладемо навіть? Не питання. І тіктокі китайські глянемо? І серіали? І китайську мангу почитаємо? Погнали) І ессе будемо писати? Ага. Загалом, максимально сумістимо необхідні речі з вашими інтересами, наскільки це можливо (силу академічного підходу ніхто не відміняв, але і принципи "антишколи" теж працюють, не працює тільки неробство :)). 3. Все в невимушеній і легкій атмосфері онлайн-заняття, де ніхто не витрачає час на дорогу, не спізнюється і максимально викладається за одну одиницю часу, щоб ви буквально відчували, що сьогодні отримали нові знання (це коли під кінець уроку трохи болить горло від уроків з фонетики на самому початку навчання, а через декілька тижнів ви читаєте по ієрогліфах і не особливо вас це бентежить). І за підсумком маємо комфортний і планомірний прогрес у навчанні, де моє завдання - максимально швидко вивести учня на рівень, необхідний для самостійного навчання. Так, буде багато домашньої роботи. Так, буде інтенсивний хід уроків. Так, завдання на кожен день, по трохи, але кожен день. І так, ми звітуємо перед батьками. І так, у нас є електронний щоденник. А куди інакше можна дійти, якщо не працювати кожен день і не контролювати процес? √ Перший урок ознайомлювальний і безкоштовний - познайомимося і з'ясуємо, як / в якому темпі / навіщо вчити конкретно Вам або Вашій дитині. Уточнимо всі організаційні питання і отримаємо уявлення, що взагалі робити і куди бігти. √ Діє система знижок (оплачуючи 7+ занять наперед, наступне Ви отримуєте в подарунок або навчальні матеріали і тд) і бонусів. √ Підготовка до здачі міжнародних іспитів з китайської (YCT, HSK, HSKK) і консультації щодо вступу до українських та китайських ВНЗ (в Китаї - на безкоштовну форму навчання та стипендіальні програми). √ Заняття для всіх вікових груп, починаючи від 10 років і до безкінечності (серйозно, якщо Вам 60+ і дуже хочеться знати китайську, то вперед за книжки і вчити, я особисто знаю одну прекрасну жінку з такою історією). Буду дуже рада стати вашим викладачем та другом :)

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ), бакалавр, 2018

Вік:

18-25

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором!

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота
Неділя
- вільний час для занять