Василь Б.
Репетитор з англійської мови, більше 10 років стажу викладання у державних університетах
Репетитор з англійської мови, більше 10 років стажу викладання у державних університетах
Деталі про досвід викладання:
Використовую інтерактивні методики для невимушеного навчання з акцентом на розмовну практику та граматику. Матеріали для занять підбираються індивідуально відповідно до рівня та цілей. Можливі заняття онлайн (вайбер, скайп, фейсбук тощо).
Безоплатно поділюсь аутентичними підручниками, книгами з синхронним перекладом різних рівнів складності, аудіокнигами, таблицями, веб-ресурсами тощо.
Cтажувався та навчався у Канаді, Франції, Польщі. Неодноразово складав іспити з IELTS та TEF. На волонтерських засадах викладав англійську мову у польській школі та займався репетиторством в Україні, більше 10 років працював в різних університетах. Можу проводити заняття як в режимі онлайн (вайбер, скайп, зум, фейсбук тощо), так і офлайн (район Північний).
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
5+
Англійська мова, Підготовка до НМТ (ЗНО)
5+