Репетитор - Богдан К. id:93167

Богдан К.

«Граю на гітарі зі студентських років (20 років). Я самоучка. Тому я розумію тебе. Того, хто не ходив в музичну школу, але захотів грати на гітарі.»

Богдан К.

200 грн/год

Предмети

Гра на гітарі

Рівні викладання:

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Базовий рівень

Підвищення майстерності

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Розкажу свою історію. Можливо вона допоможе зрозуміти тобі хто я та чи потрібен тобі такий викладач. Я робив 3 підходи до гри на гітарі. 1. У 2000 роках коли був студентом в університеті. Побачив як одногрупник грає на гітарі і теж захотів. Батьки подарували гітару (Трембіта 400 грн). Я вивчив 10-12 акордів у 2 тональностях (хоча тоді я не знав про тональності) та грав 100 пісень за їх допомогою і всі в компанії були в захваті! Так я грав все університетське життя. 2 У 2006 році коли я купив електрогітару та дізнався про POWER акорди! Вивчив пару партій на overdrive і на цьому все закінчилося знову. 3 У 2013 донька пішла до музичної школи і я вирішив, що мені теж потрібно освоїти ноти та сольфеджіо самостійно. Бо без розуміння які бувають акорди, тональності чому вони саме такі, а не інакші відчував свою неповноцінність та розумів що рухатися далі не можу (Що далі - 200 пісень на 12 акордах ?). Купив книжки, почав розбиратися з музичною теорією та більш глибоко занурився в гітару. Це розкрило доступ і до фортепіано на елементарному рівні і допомогло почати освоювати батькову гармошку. І Найголовніше допомогло робити свою музику! Виконувати чиїсь твори це одне, але робити свою музику (нехай просту, але робити її самому) і розуміти як вона робиться оце справжній кайф! Я готовий навчити тебе цьому. Знайомі кажуть, що в мене виходить вчити. Бо вчити може той кому це справді подобається, а не той хто просто хоче заробити гроші. Досвідчений викладач з музичною освітою не завжди запорука успіху. Як би все було так легко :) І для кожного рівня і людини свій викладач. Тому музиканти, танцівники (кажу, бо маю досвід) і змінюють своїх викладачів, бо на кожному рівні є свої викладачі. Досягнувши певного рівня ти змінюєш викладача І це нормально. А зразу займатися з гуру не вийде. Він не буде тобі пояснювати ази які ти маєш вже знати коли прийшов до гуру (бо це не цікаво йому, якщо він справжній гуру – вовтузитися з «нулячим»). До того ж гуру хоче більше грошей за свій досвід і це нормально. Та чи потрібно тобі платити великі гроші за ази від гуру які і в Африці АЗИ? Тому, коли ви бачите гуру які готові витрачати свій час на початківця - вони просто заробляють гроші, або не такі вже і гуру як про себе пишуть... Рекомендую спробувати дорого вчителя, спробувати не дорогого і вибрати те що вам підходить та має максимальний коефіцієнт корисної дії.

Освіта:

Європейський університет, магістр, 2004

Вік:

36-45

Досвід:

більше 5 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять