Репетитор - Ірина П. id: 93489

Ірина П.

250 грн/год
250 грн/год

Працюю на результат. Застосовую в своїй роботі різноманітні педагогічні методики.

Ірина П.

Працюю на результат. Застосовую в своїй роботі різноманітні педагогічні методики.

Предмети

Хімія

Біологія

Англійська мова

Німецька мова

Анатомія

Ботаніка

Зоологія

Генетика

Місця занять

В учня:

Богунський

Хмільники, ДОС, Крошня, Смолянка, Поруб, Левків, Центр, Мальованка

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Не боюсь труднощів у роботі з учнями. Готова привести знання учнів у систематизовані блоки та зробити все, щоб вони змогли здійснити свою мрію та вступити у виш своєї мрії. Для формування ключових компетенцій використовую елементи різних технологій, методи і прийоми навчання: особистісно – орієнтоване навчання, розвивальне навчання, колективної творчої діяльності, ігрові технології, інформаційні технології.
Зі способів підвищення самостійної пізнавальної активності учнів вибрала навчання прийомам розумової діяльності: аналіз, синтез, порівняння, узагальнення.

Освіта:
Житомирський державний університет ім. Франка (ЖДУ), магістр, 2019
Вік:
18-25
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Аліна С. id: 57087

Аліна С.

Репетитор з англійської мови. Працюю з дітьми та дорослими, маю власну комунікативну методику викладання.

5
220грн/год
Ольга К. id: 166686

Ольга К.

Захоплююся англійською мовою. Легко знаходжу спільну мову з дітьми. Відповідальна, спокійна, завжди готова вислухати та допомогти.

200грн/год
Яна К. id: 155544

Яна К.

Творча людина, яка цікавиться різноманітною музикою (зокрема, rock), фотографією, малюванням, грою на синтезаторі, віршами, літературою, фільмами (horrors) та багато чим іншим) Впевнена, що ми з Вами маємо багато чого спільного😉

220грн/год
Марія Б. id: 170229

Марія Б.

Мене звати Марія, наразі проживаю в Німеччині. Вчу німецьку мову і розробила методику по вивченню мови легко і не витрачаючи багато часу на вивчення артиклів.

250грн/год
Тетяна С. id: 149131

Тетяна С.

Працюю вчителем 7 років, викладаю біології, хімію, основи здоров'я та природознавство. Відповідальна, креативна, прагну забезпечити результат у своїй роботі.

5
250грн/год