Репетитор - Ольга Ш. id:93982

Ольга Ш.

150 грн/год

«Я обожнюю вивчати іноземні мови. Відкриті двері перед багатьма країнами світу, цікавими знайомствами, підкорення нових сhallenges дуже надихають.»

Предмети

Англійська мова

Французька мова

Рівні викладання:

Рівень А1-А2

Деталі про досвід викладання:

Занурення у світ французької музики, кіно, поезії. Логічне, стисле пояснення фонетики та граматики. Основний акцентр на розмовний рівнень. Учні вільно зможуть подорожувати і замовляти каву з круасанами у французькому кафе. À bientôt)

Рівні викладання:

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Корпоративна англійська (для компаній)

Деталі про досвід викладання:

Індивідуальний підхід, логічне пояснення граматики, цікаві методи вивчення нових слів. Занурення в англійське середовище, мінімальне використання української мови. Повне забезпечення навчальними матеріалами. Неймовірно тепла атмосфера занять. Я передаю свою абсолютну любов до вивчення іноземних мов та захоплення англійською мовою.

Місця занять

В учня:

Чернівці:

Першотравневий

Гореча, Калічанка, Аеропорт, вул.Руська, Гарячий Урбан

Шевченківський

Клокучка, Стинка, Роша, вул. Комарова, Проспект, вул. Фастівська, вул. Сторожинецька, Паркова зона, вул. Південно-Кільцева, Барселона
У викладача:

вул. Комарова 31 Д/45, Чернівці

Онлайн:

так

Про себе

Учні почнуть розуміти логіку побудови мови, відчувати її та найважливіше розмовляти нею. Спочатку, будуючи прості речення, а потім вже вільно висловлюючи свою думку. Все проходить крізь еволюцію. Вчити мову легко та цікаво. Я жила та навчалася рік в Бельгії і можу з упевненістю сказати, що від вчителя залежить майже все. Я завжди працюю над підвищенням рівня свого професіоналізму і в кожне заняття вкладаю не тільки знання, а й душу. Впевнена, що наша співпраця буде результативною і дуже приємною.

Освіта:

Чернівецький національний університет ім. Федьковича (ЧНУ), бакалавр, 2021

Вік:

18-25

Досвід:

більше 5 років