Слава Україні! Героям слава!

Підтримка армії »
Репетитор - Іванна Ф. id:94132

Іванна Ф.

200 грн/год

Іванна Ф.

«30 хвилин безплатної консультації для кожного учня! Викладаю для учнів 10-11 класів (ЗНО), підготовка до ЄВІ, студенти та дорослі - General English.»

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Англійська в моєму житті ще зі шкільних років. За цей час моє захоплення цією мовою та можливості, які вона для мене відкриває тільки зросли та зростають. Я допоможу і тобі побачити ці можливості та підкажу, як їх використати. Зараз я навчаюсь на магістратурі(5 курс). З 2 курсу навчання почала стабільно викладати англійську. І вже маю напрацювання, розуміння, як провести заняття, як зробити його цікавим, як змотивувати та допомогти учням досягати чудових результатів. Вже за семестр навчання мої учні підвищують свій рівень знань і їхні оцінки в школі збільшуються на 2-3 бали. Я вважаю це спільним досягненням та результатом мого підходу до процесу навчання. Регулярно відвідую різні семінари, онлайн-конференції, проходжу курси для підвищення своєї кваліфікації.

Підготовка до ЗНО не закінчується після проведеного заняття: протягом всього періоду ділюсь знаннями, особливостями у вивченні мови, техніками. Все це використовувала на власному досвіді та з іншими учнями. Вся корисна інформація відповідно до даної підготовки буде доступна учням. На своїх заняттях використовую різні джерела та книги, ресурси, щоб краще охопити та пропрацювати матеріал. Переглядаємо відео по граматиці, слухаємо TED Talks та носіїв мови, щоб було і цікаво, і корисно. Розбираємо частини фільмів. Заняття змістовні, наповнені потрібним матеріалом, цікавими відео та обговореннями. Акцент на всіх навиках (Listening, Reading, Use of English and Writing).
Поділюсь своїми секретами, які учні зможуть застосувати під час своїх тестувань, і самі переконатися в їхній ефективності. Здати тестування вчасно, мати час на перевірку та перенесення відповідей, бути спокійним під час тестування та сконцентруватися реально і я розкажу, як це зробити. Я допоможу тобі полюбити англійську та якісно підготуватися до ЗНО.
You are welcome!!!

Освіта:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (ПНУ), магістр, 2021

Досвід:

більше 3 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять