Репетитор - Ярослав К. id:94499

Ярослав К.

«Англійською, італійською та польською я навчався у різних університетах, жив у мовному середовищі. Мені приносить задоволення викладання цих мов.»

Ярослав К.

300 грн/год

Предмети

Англійська мова

Польська мова

Італійська мова

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10 - 11 класи

7 - 9 класи

5 - 6 класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Вступ за кордон

Деталі про досвід викладання:

Методика: викладаю дорослим або молоді. Розподіляю час уроків так, що в учня розвивались всі необхідні навички: speaking, understanding, pronunciation, grammar. Окрім підручника, використовую відео, тексти з різних сайтів. Даю поради, як можна самому вдосконалювати англійську поза уроками. Викладаю живу мову. Перш за все маю на меті, що учень міг/-ла висловити свою думку англійською та зрозуміти, що говорять чи запитують в нього/неї.

Рівні викладання:

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Деталі про досвід викладання:

Моє знання мови: вивчав італійську самостійно та на курсах в Мантові, Римі. Мешкав в Італії близько пів року разом з італійцями. Навчався в університеті в Римі. Методика: викладаю дорослим або молоді (старші класи чи студенти), які справді мотивовані вчити італійську. Дітям не викладаю. Розподіляю час уроків так, що в учня/учениці розвивались всі необхідні елементи мови: живе спілкування, слухання та розуміння, правильна вимова та граматика. Окрім підручника, використовую різні відео, тексти з

Рівні викладання:

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Місця занять

В учня:

ні

У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Викладаю виключно онлайн (не хочу тратити свій та студента час на добирання). Методика: викладаю дорослим або молоді (старші класи чи студенти), які справді мотивовані вчити італійську. Дітям не викладаю. Розподіляю час уроків так, що в учня/учениці розвивались всі необхідні елементи мови: живе спілкування, слухання та розуміння, правильна вимова та граматика. Коли пояснюю матеріал, особливо граматику, проводжу паралелі між мовою, яку вивчає студент/-ка, та мовою, яку він/вона вже знає. Даю поради, як можна самому вдосконалювати володіння мовою поза уроками. Підлаштовуюсь під потреби студентів. Викладаю живу мову. Перш за все маю на меті, що учень/учениця міг/могла висловити свою думку та зрозуміти, що говорять чи запитують в нього /неї. Вважаю, що запоруками швидкого вивчення мови є мотивованість студента/-тки, бажання самостійно розвиватись поза уроками, добрий контакт між викладачем та студентом/-кою.

Освіта:

Ягеллонський університет, Краків, спеціаліст, 2014

Вік:

26-35

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота
Неділя
- вільний час для занять