Репетитор - Софія К. id: 94534

Софія К.

250 грн/год
250 грн/год

Студентка Карлового університету в Празі на карантині : )

Софія К. 5.0(відгуків: 1)

Студентка Карлового університету в Празі на карантині : )

Предмети

Чеська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Гнучкість та індивідуальний підхід (іду назустріч, не сварюся, не створюю тиск, даю свободу обирати та проявляти ініціативу)

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Можу розказувати про чеську мову та культуру багато, оскільки прожила в Чехії майже два роки. Підготую не лише до іспиту з говоріння, але і до компанії студентів, які із задоволенням вживають чеський сленг. Поясню різницю між літературною та розмовною чеською та навчу обидва варіанти.
Якщо Ти зібрався/зібралась вступати в Чехію, можу розказати, що і коли робити з купою незрозумілих документів, бо мала з цим не раз справу і знаю, що без підтримки тяжко.
Вивчала чеську філологію у Львівському національному університеті ім. І. Франка, здобула ступінь бакалавра, продовжити навчання вирішила в Карлловову університеті. Зараз навчаюся на третьому курсі магістратури в Празі, пишу магістерську роботу. Розвиваюся у напрямку літературного перекладу з чеської на українську і навпаки. Спільно з подругою веду інстаграм сторінку про вивчення чеської мови для українськомовної аудиторії.
Навчаю просто та весело, нудьгувати не доведеться. Додати б ще Твоє старання - вийде прекрасний результат.

Освіта:
Карлів університет, магістр, 2021
Вік:
18-25
Досвід:
більше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Соля

5+

24.02.2021

Чеська мова, Репетитор для початківців

5+

Софія класний репетитор чеської мови, продовжуємо співпрацювати!... більше»

Схожі анкети