Репетитор - Софія П. id:94738

Софія П.

140 грн/год

Софія П.

«Доброго дня! Мене звати Софія за спеціальністю я викладач французької, та англійської мови, та літератури, закінчила ЛНУ ім. Івана Франка.»

Предмети

Англійська мова

Французька мова

Няня для дітей

Рівні викладання:

10-11-й класи

7-9-й класи

5-6-й класи

Молодші класи 1-4

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Університетські курси

Розмовна мова

Ділова та бізнес мова

Носій мови

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень B1-B2 (Intermediate)

Вступ за кордон

До співбесіди в посольстві

Деталі про досвід викладання:

Пропоную уроки англійської, для дошкільнят, та школярів у зручний для вас час. Навчаю дітей англійської, мови у формі гри із залученням вправ, діалогів, різних цікавих ігор на запам'ятовування, віршів, та пісень. Використовую для навчання відео, та аудіо матеріали (мультики, та пісеньки англійською мовою). Навчання у нас проходить весело, та цікаво, залучаю багато потрібних, та цікавих фраз для розмовної мови. Організовую індивідуальні, та групові заняття.

Рівні викладання:

5-6-й класи

Репетитор для дітей

Репетитор для початківців

Деталі про досвід викладання:

Пропоную уроки французької мови для дошкільнят, та школярів у зручний для вас час. Навчаю дітей англійської, чи французької мови у формі гри із залученням вправ, діалогів, різних цікавих ігор на запам'ятовування, віршів, та пісень. Використовую для навчання відео, та аудіо матеріали (мультики, та пісеньки англійською мовою). Навчання у нас проходить весело, та цікаво, залучаю багато потрібних, та цікавих фраз для розмовної мови. Організовую індивідуальні, та групові заняття. Пишіть, телефонуйте

Рівні викладання:

Підготовка до школи

Репетитор для дітей

Деталі про досвід викладання:

Шукаю роботу на пів дня у сфері навчання - вихователь, гувернантка, няня- бейбісіттер, репетитор. За професією я викладач французької, та англійської мови, та літератури, працювала 6 років вихователем у дитячому садочку з різними віковими категоріями дітей, тому досвід маю великий на даний час, працюю вихователем на замінах, та займаюся репетиторством іноземних мов після обіду в визначені дні. Телефонуйте, пишіть, ціна договірна, усі пропозиції розгляну! Пропоную послуги домашнього вихователя

Місця занять

В учня:

Львів:

Личаківський

Личаків, Майорівка
У викладача:

ні

Онлайн:

ні

Про себе

Пропоную уроки англійської, для дошкільнят, та школярів у зручний для вас час. Навчаю дітей англійської, мови у формі гри із залученням вправ, діалогів, різних цікавих ігор на запам'ятовування, віршів, та пісень. Використовую для навчання відео, та аудіо матеріали (мультики, та пісеньки англійською мовою). Навчання у нас проходить весело, та цікаво, залучаю багато потрібних, та цікавих фраз для розмовної мови. Організовую індивідуальні, та групові заняття. Пишіть, телефонуйте, з радістю допоможу вашим діткам осягнути цікавий світ іноземних мов легко, та просто!

Освіта:

Львівський національний університет ім. Франка (ЛНУ), спеціаліст, 2007

Вік:

36-45

Досвід:

більше 2 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Неділя
- вільний час для занять