Репетитор - Валерія З. id:94924

Валерія З.

«Я щира. В мої інтереси входить: йога, travel-show, танці: contemp, jazz-modern, катання на лижах, катання на роликах, веганізм.»

Валерія З.

200 грн/год

Предмети

Англійська мова

Російська мова

Рівні викладання:

10 - 11 класи

7 - 9 класи

5 - 6 класи

Молодші класи 1-4

Репетитор для дітей

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Деталі про досвід викладання:

Все індивідуально! Можна пропрацювати розмовний, граматику або читання. Йти по книгам або як побажаєте ви. Моя практика дуже різноманітна.

Рівні викладання:

Розмовна мова

Носій мови

Для іноземців

Деталі про досвід викладання:

Русский моя рідна мова, допоможу підтягнути розмовний, лист і все що побажаєте)

Місця занять

В учня:

Київ:

Печерський

Печерськ, Звіринець, Кловська, Липки, Чорна гора, Царське село, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту, Арсенальна, Дружби народів, Хрещатик, Майдан Незалежності

Шевченківський

Старий Київ, Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ (Політехнічний інститут), Дорогожичі, Сирець, Нивки, Берестейська, Залізничний Вокзал, Університет, Театральна, Льва Толстого, Золоті Ворота

Голосіївський

Олімпійський, Палац Україна

Оболонський

Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив, Пуща-Водиця, Почайна (Петрівка)

Подільський

Поділ, Куренівка, Виноградар, Вітряні гори, Контрактова площа, Тараса Шевченка, Поштова площа
У викладача:

ні

Онлайн:

так

Про себе

Маю вищу освіту: менеджмент, факультет менеджменту і логістики, що є загальноосвітнім, без особливих поглиблень в будь-які сфери. А тепер про додаткову освіту: 1) університет в Хорватії, місто Рієка, семестр зима - літо 2019, проєкт Erasmus +, де я вивчала економіку і бізнес-процеси, саме там я вчилася англійською мовою і підтягла його до рівня upper-intermediate. 2) X-culture project інтернаціональний бізнес-проект, який тривав 2 місяці. 3) свідоцтво про позашкільну освіту за напрямком - хореографія. 4) 4 роки навчання в школі англійської мови ім. Валерія Соловова. 5) доречним буде додати досвід роботи: працювала в сфері журналістики, так само був досвід менеджера бару, в Німеччині - housekeeping, адміністратор в дитячому центрі розвитку, SMM і маркетинг в інстаграме і звичайно ж - викладання англійської мови, про це нижче. Відносно викладання англійської: Я МОЖУ БАГАТО, АЛЕ ВСЕ ІНДИВІДУАЛЬНО Адже це добре коли є вибір? Була така практика: групові заняття з дітьми 3-4 роки і 5-6 років, де основа заняття - прищепити любов до мови і дати ази діткам. Індивідуальні завдання з дівчинкою 10 років, де ми йшли за підручником Friends and Family 2. Індивідуальні заняття з хлопчиком за підручником Success. Займаюся зі своєю сестрою 20-ти річної розмовною англійською Всі заняття проходять в зуме, підручники є в електронному вигляді, так само можна йти за програмою, яка буде зручна саме вам, незалежно від підручника)

Освіта:

Університет імені Альфреда Нобеля (УАН), бакалавр, 2020

Вік:

18-25

Досвід:

більше 1 року

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок
Вівторок

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Середа
Четвер

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

П'ятниця
Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять