Ірина Л.
Навчаю англійської з самого нуля і готую до іспитів. Заняття проводжу в парах або індивідуально, як буде зручніше).
Навчаю англійської з самого нуля і готую до іспитів. Заняття проводжу в парах або індивідуально, як буде зручніше).
Деталі про досвід викладання:
На своих занятиях считаю самым важным показать, что английский это абсолютно не сложно, а наоборот интересно и увлекательно.
На заняттях часто використовую так звані "інтерактивчики" (всі можливі ігри, перегляди, розбори пісень і повністю спікін заняття) спрямовані на швидке засвоєння і запам'ятовування матеріалу. На рахунок методики: на своїй практиці переконалася що найефективніша методика-кммунікативная, хоча в залежності від цілей навчання і типу сприйняття нової інформації у студента, часто коригую її або міняю на іншу, більш підходящу методику.
Тут вказані вільні години репетитора для занять з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором
Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.
2 відгуків про Ірина Л.
2
0
3
0
4
0
4+
0
5
1
5+
1
5
Англійська мова, 7-9-й класи
5
5+
Англійська мова, Молодші класи 1-4, 5-6-й класи
5+