Репетитор - Ірина Б. id: 99780

Ірина Б.

400 грн/год
400 грн/год

Надаю послуги репетитора з інформатики, програмування, Photoshop та математики.

Ірина Б. 5.0(відгуків: 1)

Надаю послуги репетитора з інформатики, програмування, Photoshop та математики.

Предмети

Математика

Німецька мова

Програмування

Інформатика

Уроки фотошопа (Photoshop)

Веб-Дизайн

Відеомонтаж

Комп'ютерна грамотність

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Надаю послуги репетитора з математики та інформатики, програмування Python, HTML css. Допоможу вивчити математику або інформатику "з нуля" або підтягти рівень знань до бажаного. Шукаю індивідуальний підхід до кожного учня. Працюю більше 5 років викладачем IT технологій з дітьми вікової групи 7-15 років.

Освіта:
Криворізький національний університет, магістр, 2018
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

Дмитро

5+

04.03.2021

Програмування, Інформатика, Веб-Дизайн, Відеомонтаж, Комп'ютерна грамотність, 5-6-й класи

5+

У мене хлопчики близнюки, 10 років, живемо в Ірландії. Люблять комп'ютер і програмування. Займаються з Іриною з дуууже великим задоволенням, вони просто в захваті від занять, весь матеріал чудово доноситься до дитячого розуміння, відразу видно, що Ірина має великий досвід роботи з дітьми, всі заняття проходять в дружній атмосфері. На початку Ірина вислала нам список тем, яким вона навчає дітей, ми переглянули, і не замислюючись сказали, що вибираємо ВСЕ)), повірте, у неї все супер цікаво і корис... більше»

Схожі анкети

Олександр В. id: 110415

Олександр В.

Запроваджую комунікативний метод навчання.Маю сертифікат С1.1, виданий Гете -інститутом в 2016 році.

4.5
350грн/год
Лариса Б. id: 41735

Лариса Б.

Заняття за індивідуальною програмою. При заняттях рівень знань значно підвищується. Допомога при виконанні д. з. Підготовка до контрольних робіт.

5
400грн/год
Наталія Ф. id: 81476

Наталія Ф.

Практикуючий вчитель вищої категорії зі стажем роботи 20 років. Віддаю перевагу онлайн заняттям. У 2021 році успішно пройшла сертифікацію за профстандартом. Працюю з молодшими школярами, учнями середніх класів, і з дорослими людьми.

5
400грн/год
Катерина П. id: 175395

Катерина П.

Допоможу мотивованим учням 11 класів в рази підвищити свою впевненість на НМТ з математики.

350грн/год
Денис Д. id: 155797

Денис Д.

Допоможу на заняттях підвищити рівень знань значно з такої дисципліни, як математика, програмування та вища математика. Допомога при виконанні д. з. Підготовка до контрольних робіт. Підготовка до ЗНО та ДПА. Складний матеріал - простою мовою для дітей.

350грн/год