10 найпростіших способів навчитись розмовляти англійською

То як покращити англійську мову, не маючи партнера для розмови? Сьогодні ми поговоримо про десять нових методів розмови англійською.

То який же найпростіший спосіб розмовляти англійською? (Посилання на відео англійською: https://youtu.be/2Tvqq4wDjUA). Всі б відповіли, щослід розмовляти з носієм мови чи знайти репетитора англійської, але, на жаль, не всі відчувають себе досить впевнено, щоб говорити на рівних з носіями мови, і не кожен може дозволити собі систематично проводити заняття з хорошим репетитором з англійської мови. Не хвилюйтесь! Ви можете навчитися розмовляти англійською без носіїв мови та репетиторів.

1. Думай англійською!

Перший найпростіший спосіб навчитись розмовляти англійською мовою – це думати англійською. Ви будете здивовані, але я поясню вам, як.

Коли ви збираєтесь зробити якусь дію, зателефонувати кому-небудь або замовити їжу, спробуйте подумати, як описати цей процес англійською мовою,продумайте кожен крок, і якщо ви не знаєте відповідних слів, знайдіть їху словнику. Спершу, це буде важко, але потім ви звикнете і значно покращите свої навички говоріння.

2. Розмовляй з собою!

Метод розмови англійською мовою №2 – це розмова з коханим, я маю на увазі з самим собою =). Отже, ми вже навчилися думати англійською, а тепер намагаймося проговорювати свої дії, плани, замовлення, емоції та все, що збираємось робити. Звучить божевільно, але завдяки такому способу розмови англійською мовою нам стане комфортніше і впевненіше.

3. Говоріть перед дзеркалом!

Ми тепер знаємо, як думати англійською та вже говоримо самі з собою, але проблема полягає в тому, що ми не бачимо, як виглядаємо з боку. Отже, спосіб розмовляти англійською мовою №3 – це говорити з собою перед дзеркалом. Уявіть, що ви розмовляєте зі своїм другом, однокласником чи колегою. Поділіться своїми думками та обговоріть з ними будь-які проблеми. Це допоможе вам природно виглядати й звучати у розмові з іншими.Розмовляючи з самим собою, ви не можете зосередитися на граматиці, оскільки ніхто не виправляє ваші помилки,тому зосередьтеся на плавності мовлення, намагайтеся бути природними, говоріть без заїкання, і якщо ви чогось не знаєте, не зупиняйтесь, просто поясніть це іншими словами.

4. Слухай та повторюй!

Метод розмови англійською мовою №4– слухати та повторювати. Увімкніть улюблений англійський подкаст з улюбленим актором, повторюйте те, що він говорить, або навіть наслідуйте його. Імітуйте все в його промові: голос, тон, акцент та інтонацію. При цьому не користуйтесясубтитрами. Спочатку буде складно, але пізніше ви звикнетеі будете краще розуміти носіїв мови.

5. Звертай увагу на наголоси!

Ще один найпростіший спосіб розмовляти англійською мовою, як носій мови, – це звертати увагу на наголоси. Дуже важливо дати правильний наголос у слові, оскільки за частуслова можуть мати різні значення. Наприклад, словаapresent(подарунок) і topresent (презентувати,дарувати), arecord (запис) та torecord(записати) мають різні наголосий різні значення.

6. Практикуй скоромовки!

В Інтернеті є чимало скоромовок англійською мовою. Бажано знаходити відео з ними й намагатися наслідувати швидкість та інтонацію мовця. Скоромовки допоможуть вам покращити вашу артикуляцію і плавніше спілкуватися англійською.

7. Розповідай історії англійською!

Метод розмови англійською мовою №7 – це розповідь своїх історій англійською, які ви дуже добре знаєте. Поки ви вдома, практикуйте це так, ніби перед вами хтось. Розказуйте їх вголос з інтонацією.

8. Будь готовий до різних ситуацій!

Найпростіший спосіб розмовляти англійською в різних ситуаціях – це заздалегідь підготуватися до них. Уявіть себе в магазині, на вокзалі, купуючи квитки, в ресторані, розмовляючи з офіціантом або на співбесіді. Вивчіть усі відповідні вирази, пов’язані з усіма типовими середовищами, і передбачте ситуації.

9. Вчіть фрази!

Метод розмови англійською мовою №9 полягає у вивченні фраз, а не лише слів. Ви можете звучати граматично правильно, але для носіїв мови не типово питатися: “Howdoyoufeel?” ("Як ви себе почуваєте?"). Натомість, вони зазвичай кажуть: “What’s up?” або “How are you doing?” ("Як у вас справи?").

10.Читайте реп!

Останній метод розмови англійською мовою – це вивчення пісень. Співайте з Eminem, Snoop Dog, Jay-Z та Dr. DRE. Для вас це буде справжнім викликом, оскільки дуже часто репери використовують незрозумілу мову, яка іноді може бути складною для розуміння навіть для носіїв мови.

Який із цих методів вам сподобався найбільше? Коментуйте нижче.

Отже, як бачимо, існує чимало способів навчитися спілкуватись англійською, і наше завдання полягає у виборі найбільш оптимальних методів, і які справді ефективні для нас.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Маркіян Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;