6 причин чому вам потрібне свіже повітря щодня

У житті небагато простих задоволень, які допоможуть вам почувати себе настільки ж приємно, як тоді, коли ви виходите на вулицю і глибоко дихаєте свіжим повітрям. Виходити на вулицю – це не тільки добре почуття – це може мати дуже дивовижні переваги для здоров’я.  

Свіже повітря допомагає очистити ваші легені.Повітря в приміщенні часто має неоптимальний баланс кисню, азоту та вуглекислого газу, особливо в закритих приміщеннях з поганою вентиляцією. Хоча наявність кімнатних рослин може допомогти, абсолютно ніщо не може порівнятися зі свіжим повітрям. Свіже повітря, як правило, має вищий рівень кисню (не кажучи вже про нижчий рівень забруднення), ніж повітря в приміщеннях. Вплив більшої кількості кисню призводить до розширення кровоносних судин у легенях, що покращує очищення та відновлення тканин у них та допомагає їм легше обмінюватися газами. Ви очищаєте легені і допомагаєте своєму тілу позбутися того, що йому не потрібно, все одним рухом.

Свіже повітря може дати вам більше енергії та розумової уваги.Коли легені набирають більше свіжого повітря, рівень кисню в крові зростає. Більш високий рівень кисню означає, що більша частина його циркулює у вашому мозку, що допомагає відчувати енергію та покращує вашу здатність зосереджуватись і запам’ятовувати інформацію. Це також може сприяти виробленню серотоніну, дозволяючи відчувати себе щасливішим і менш тривожним. Ви отримаєте ясніший, гостріший, спокійніший розум, і для цього потрібно лише кілька вдохів свіжого повітря.

Свіже повітря знижує артеріальний тиск і пульс. Для функціонування кожної клітини вашого організму потрібен кисень. Коли його недостатньо,  серцю потрібно більше працювати, щоб переконатися, що наявне потрапляє туди, куди потрібно. Свіже повітря має достатньо кисню, тому кілька глибоких вдохів допомагають ввести в організм більше цього життєво важливого газу. Це означає, що ваше серце може розслабитися, оскільки потрібно менше зусиль, щоб доставити те, що потрібно вашому тілу. Кінцевий результат? Пульс уповільнюється, а артеріальний тиск знижується.

Свіже повітря допомагає швидше зажити.Зцілення від хвороб та травм - це чималий бонус для організму. Оскільки кожна клітина потребує кисню, має сенс, що заміна пошкоджених клітин збільшує потребу вашого тіла в повітрі. Киснева терапія допомагає скоротити час відновлення для спортсменів, свіже повітря також може допомогти вам почуватись краще і швидше зажити.

Свіже повітря може покращити ваше травлення. Якщо їсти і працювати водночас  або робити часті перекуси між роботою, тіло перенаправляє кровотік з травної системи на мозок. Вихід на вулицю, щоб відпочити та насолодитися свіжим повітрям, не просто постачає наші клітини вкрай необхідним киснем, він також повідомляє нашому тілу, що це нормально для перетравлення та забезпечує шлунок та кишечник життєво важливим кровотоком.

Свіже повітря знімає стрес. Прогулянки на свіжому повітрі заспокоюють, допомагають розслабитися. Гуляючи, насолоджуйтеся моментом: спостерігайте за природою, помічайте гарні, позитивні речі. Та на свіжому повітрі корисно не тільки гуляти, а й працювати. Якщо у вас є невідкладні справи, а на вулиці чудова погода, візьміть свою роботу (звісно якщо це можливо) на вулицю. Можна чудово провести час з користю для здоров’я, працюючи за ноутбуком у парку. Та якщо у вас немає такої можливості, впускайте свіже повітря до себе в дім. Влітку кватирка має бути постійно відкритою, взимку ж провітрювати приміщення слід якомога частіше.

Свіже повітря та сонячне світло можуть допомогти покращити самопочуття, почуватись щасливішими та розслабленішими, позитивно впливають на наші кровоносні системи, час відновлення та загальний стан здоров'я. Якщо ви відчуваєте стрес, втому, млявість, вийдіть на вулицю і зробіть кілька хороших, глибоких вдихів свіжого повітря. Ваше тіло і ваш розум будуть вам вдячні.

Автор: Марина М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Творчість та біографія Миколи Куліша

Микола Гурович Куліш (1892-1937) – український драматург, представник «Розстріляного Відродження».  Народився 18 грудня 1892 року в с. Чаплинка Дніпровського повіту Таврійської…

Автор: Наталія К.

Як зробити так, щоб навчальний матеріал краще запам'ятовувався. Частина ІІ

Поради для покращення пам'яті.

Автор: Марина М.

Як зробити так, щоб навчальний матеріал краще запам'ятовувався. Частина І

Від чого залежить хороша пам'ять та поради для її покращення.

Автор: Марина М.

Популярність англійської мови. Звідки вона береться?

Хоча англійською мовою можна говорити практично скрізь, однак, англійська є лише третьою (після іспанської та китайської) мовою, яка найчастіше використовується у світі. Вона використовується в бізнесі, політиці, мистецтві та науці. Чому так відбувається?

Автор: Галина Б.

Необхідний поріг для самостійного вивчення іноземної мови

Коли Ви можете самостійно вивчати англійську мову? Лише після того, як оволодієте необхідним мінімумом для цього!

Автор: Владислав Ю.