6 причин чому вам потрібне свіже повітря щодня

У житті небагато простих задоволень, які допоможуть вам почувати себе настільки ж приємно, як тоді, коли ви виходите на вулицю і глибоко дихаєте свіжим повітрям. Виходити на вулицю – це не тільки добре почуття – це може мати дуже дивовижні переваги для здоров’я.  

Свіже повітря допомагає очистити ваші легені.Повітря в приміщенні часто має неоптимальний баланс кисню, азоту та вуглекислого газу, особливо в закритих приміщеннях з поганою вентиляцією. Хоча наявність кімнатних рослин може допомогти, абсолютно ніщо не може порівнятися зі свіжим повітрям. Свіже повітря, як правило, має вищий рівень кисню (не кажучи вже про нижчий рівень забруднення), ніж повітря в приміщеннях. Вплив більшої кількості кисню призводить до розширення кровоносних судин у легенях, що покращує очищення та відновлення тканин у них та допомагає їм легше обмінюватися газами. Ви очищаєте легені і допомагаєте своєму тілу позбутися того, що йому не потрібно, все одним рухом.

Свіже повітря може дати вам більше енергії та розумової уваги.Коли легені набирають більше свіжого повітря, рівень кисню в крові зростає. Більш високий рівень кисню означає, що більша частина його циркулює у вашому мозку, що допомагає відчувати енергію та покращує вашу здатність зосереджуватись і запам’ятовувати інформацію. Це також може сприяти виробленню серотоніну, дозволяючи відчувати себе щасливішим і менш тривожним. Ви отримаєте ясніший, гостріший, спокійніший розум, і для цього потрібно лише кілька вдохів свіжого повітря.

Свіже повітря знижує артеріальний тиск і пульс. Для функціонування кожної клітини вашого організму потрібен кисень. Коли його недостатньо,  серцю потрібно більше працювати, щоб переконатися, що наявне потрапляє туди, куди потрібно. Свіже повітря має достатньо кисню, тому кілька глибоких вдохів допомагають ввести в організм більше цього життєво важливого газу. Це означає, що ваше серце може розслабитися, оскільки потрібно менше зусиль, щоб доставити те, що потрібно вашому тілу. Кінцевий результат? Пульс уповільнюється, а артеріальний тиск знижується.

Свіже повітря допомагає швидше зажити.Зцілення від хвороб та травм - це чималий бонус для організму. Оскільки кожна клітина потребує кисню, має сенс, що заміна пошкоджених клітин збільшує потребу вашого тіла в повітрі. Киснева терапія допомагає скоротити час відновлення для спортсменів, свіже повітря також може допомогти вам почуватись краще і швидше зажити.

Свіже повітря може покращити ваше травлення. Якщо їсти і працювати водночас  або робити часті перекуси між роботою, тіло перенаправляє кровотік з травної системи на мозок. Вихід на вулицю, щоб відпочити та насолодитися свіжим повітрям, не просто постачає наші клітини вкрай необхідним киснем, він також повідомляє нашому тілу, що це нормально для перетравлення та забезпечує шлунок та кишечник життєво важливим кровотоком.

Свіже повітря знімає стрес. Прогулянки на свіжому повітрі заспокоюють, допомагають розслабитися. Гуляючи, насолоджуйтеся моментом: спостерігайте за природою, помічайте гарні, позитивні речі. Та на свіжому повітрі корисно не тільки гуляти, а й працювати. Якщо у вас є невідкладні справи, а на вулиці чудова погода, візьміть свою роботу (звісно якщо це можливо) на вулицю. Можна чудово провести час з користю для здоров’я, працюючи за ноутбуком у парку. Та якщо у вас немає такої можливості, впускайте свіже повітря до себе в дім. Влітку кватирка має бути постійно відкритою, взимку ж провітрювати приміщення слід якомога частіше.

Свіже повітря та сонячне світло можуть допомогти покращити самопочуття, почуватись щасливішими та розслабленішими, позитивно впливають на наші кровоносні системи, час відновлення та загальний стан здоров'я. Якщо ви відчуваєте стрес, втому, млявість, вийдіть на вулицю і зробіть кілька хороших, глибоких вдихів свіжого повітря. Ваше тіло і ваш розум будуть вам вдячні.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;