Репетитор - Марина М. id:78961

«Уроки англійської мови дистанційно. Підготовка до ЗНО»

200 грн/год

Марина М.

id: 78961

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний лінгвістичний університет (КНЛУ)

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2017

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Університетські курси Розмовна мова Граматика Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе

В навчанні надаю перевагу платформі Zoom. Використовую підручники авторитетних видавництв Великобританії (Oxford University Press, Cambridge University Press та інші), серед яких: Face2Face (чудовий для розвитку комунікативних навичок), Headway , New English File (серії для дорослих), Welcome ( для дітей починаючи з 1-го класу), Insight (долучає учнів до англійської культури та літератури), American English File (для любителів американської англійської), Academic English Course Book (для університетів та академічних програм), English Unlimited (учні набувають навичок спілкування на міжнародні теми та ситуації). Курси пропонують рівні від Beginner до Advanced та розроблені таким чином, щоб мотивувати дітей та дорослих, дозволяють їм простежувати свій успіх та досягати тих результатів, яких вони прагнуть.
При потребі можемо працювати й за шкільними підручниками.

На заняттях ми з учнями складаємо історії, обговорюємо мультфільми, розбираємо музичні відеоролики, фільми, статті, інтерв’ю відомих англійських та американських художників, письменників та кінозірок. Формуємо навички читання книг в оригіналі. Вивчаємо, що лежить в основі тонкого англійського гумору, визначаємо концепти властивих англійцям цінностей, звичок та культури.

Працювала волонтером на Чемпіонаті Європи з футболу 2012. Підтримую зв’язок з мешканцями Техасу, Невади, Північної Кароліни, Китаю та Японії.

Маю сертифікат з курсу «Ізі ЗНО. Англійська мова». Допоможу підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Розберемо всі тонкощі граматики та лексики,
що необхідні для успішної здачі екзамену.

Займайтеся індивідуально або разом з друзями, в групах.

Можливі варіанти занять:

- Англійська за підручниками іноземних видань;
- Англійська за шкільною програмою;
- Підготовка до ЗНО;
- Англійська за фільмами та серіалами;
- Англійська за художніми книгами («Гаррі Поттер», «Володар Перснів», романи письменників Вікторіанської епохи, сучасні романи);
- Англійська В. Шекспіра (особливості художніх творів новоанглійського періоду, розбір архаїчних елементів, притаманних п’єсам відомого драматурга. На прикладі всесвітньо відомої п’єси «Ромео і Джульєтта»).

Перед тим, як подавати заявку, визначтесь, коли ви готові розпочати, і чекайте дзвінка найближчим часом. Будь ласка, вказуйте в заявці більше деталей про учня: клас, цілі, побажання, який саме варіант занять цікавить.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

7 відгуків з середньою оцінкою 5

Англійська мова, 7 - 9 класи

Онлайн-заняттями задоволена. Складні граматичні правила, які я не могла зрозуміти в школі, виявляється, не такі і складні, якщо правильно їх пояснити. Після занять виконую вправи на закріплення, а якщо щось незрозуміло, запитую у Viber, подобається, що викладач завжди на зв'язку і охоче пояснює незрозумілі моменти в домашній.

Англійська мова, Граматика

Репетитора порадила знайома, діти якої вже тривалий час займаються. Вже після першого заняття зрозуміла, що мені з викладачем буде комфортно і приємно працювати. Так і є. Займатимусь і далі.

Англійська мова, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Полюбляю читати, проте читання англійських книг було дещо складним. Марина Миколаївна допомогла розібратися з незрозумілими моментами, граматикою, та пояснювала значення складних слів, яких я не могла знайти у перекладачі. Помітно, що викладач добре розбирається в літературній лексиці.

Англійська мова, Розмовна мова

Помітно покращився рівень володіння мовою. Репетитор врахувала мої побажання та слабкі сторони. Подобається розмовна практика, якій, за моїм проханням, ми приділяємо найбільше уваги. Неодмінно продовжуватиму!

Англійська мова, 5 - 6 класи

Тільки позитивні враження від занять! Всім задоволені на 100%!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Заняття з викладачем дуже подобаються. Цікаві та ефективні.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Задоволена роботою викладача. Давала багато корисного матеріалу для вивчення. Допомогла підготуватись та успішно скласти ЗНО.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Важливість друзів по листуванню у вивченні англійської мови (і не тільки).

Чому вивчати прийменники дійсно важливо, та як це правильно робити.

Стаття для любителів англійської класики. Розбираємо лексику романів Вікторіанської епохи.

Відеопрезентація викладача

Схожі анкети Київ

Олександра Н.

Викладаю англійську мову! Працюю з дітьми віком від 6 років, студентами та дорослими! Складаю програму занять, або ж працюємо за вашими підручниками!

4.7
300грн/год

Людмила В.

10 років розвиваю у учнів здатність розуміти мову та формулювати власну думку. Практикуючий перекладач і т'ютор (C1). Готую до IELTS, ЗНО, ДПА тощо

5
200грн/год

Ірина В.

Hey there! How are you doing? 哈喽!(hālou!) 最近怎么样?(zuìjìn zěnmeyàng?) Я викладаю англійську і китайську мови дорослим і дітям онлайн :)

250грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Марина М. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Університетські курси
 • Розмовна мова
 • Граматика
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться онлайн, вартість уроку – 200 грн/год.